Menu

‘Herşey yarışseverler için…’ Özel

Mart ayının başlarında İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir’in talimatlarıyla İdari İşler Şefi Mehmet Demirçelik’in başkanlığında yapılan Alt İşverenler Koordinasyon Toplantısında alınan kararlar sonrası, yaklaşık 1.5 aydır hummalı bir çalışmaya start veren Veliefendi Hipodromundaki işletme sahipleri, sezonun hemen başında uzun zamandır mevcut durumlarını koruyan mekanlarını hızlı bir şekilde yenilemeye başladılar.

Panoramik Restaurant, Gölgeyele, Atla gel Cafe, Kır Kahvesi, Şans Cafe ve Sürpriz Cafe gibi hipodromun çeşitli yerlerinde bulunan işletmelerin sahipleri ile TJK İdari İşler Şefliği kadrolarının el ele, kol kola ve büyük bir uyum içerisinde kolları sıvadığı çalışmalarda gelinen son nokta gerçekten görülmeye değer.

Şu sıralar son rötuşların yapıldığı ve Nisan ayının sonlarına doğru tümünün bitirileceği bu çalışmalarla ilgili bilgi aldığımız İstanbul Hipodrom Müdürlüğü İdari İşler Şefi Mehmet Demirçelik şunları söyledi; ‘Hipodrom Müdürümüz Çetin Özdemir’den aldığımız talimatlar doğrusultusunda bir süredir devam eden çalışmalarımızda son aşamaya gelmiş durumdayız. Alt İşverenlerle yaptığımız toplantılarda çok güzel bir sinerji yakaladık. Yaptığımız önerilere işletme sahiplerinden son derece olumlu dönüşler olması, iki tarafın el birliği ile çalışmasına imkan tanıdı. Zaten hepimizin ortak hedefi Veliefendi Hipodromuna gelen yarışseverlere, bugünkünden daha kaliteli bir hizmet sunabilmek. Herşey yarışseverler için…’

Yarış Dergisi olarak bu güzel çalışmalardan dolayı İstanbul Hipodrom Müdürlüğüne yarışseverler adına teşekkür ediyoruz.

Veliefendi’deki işletmelerin son durumları;

Son DüzenlenmePazartesi, 18 Nisan 2016 13:24

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık