Menu

MEHMET CAN'dan 1.090 TL... Özel

1.AYAK: Birbirlerine oldukça denk güçteki isimlerin mücadele edeceği bu koşuda benim sıralamam; son başarılı yarışları ile Forget Me Not, dikkat çekici üçüncülüğü ile Strike The Sword, kısa süre istirahat etmesine rağmen idmanlarına hız kazandıran Lady Lux, toparlanma sürecine giren Akfırat, Western Power, Aten Gold ve King Of Trakya şeklinde.


2.AYAK: Form ve performans olarak rakiplerinden daha iyi durumda olduklarına inandığım isimler Bomani ve Babbino Caro arasında geçmesini beklediğim birincilik mücadelesinden en az hata yapan galip çıkacaktır.


3.AYAK: Pist ayırımı yapmadan son derece etkili yarışlar koşan ve muntazam idmanlarını da sürdürerek formunu muhafaza eden Zu Hat benim önereceğim günün en sağlam bankosu olacaktır.


4.AYAK: Son iki koşusunda ortaya koyduğu performansı ile Kazdağı’na ilk şansı veriyorum. İstikrarlı yarışlar koşan Sultanbatur, iki koşusunu da kazanma başarısı gösteren Çiftçihan ve Saadın Gücü favorinin en küçük bir hatasını affetmezler.


5.AYAK: Bu pist ve mesafede son derece etkili neticeler elde edebilen Budakhan birinciliğin en güçlü adayı olarak ön plana çıkıyor. İstikrarlı yarışlar koşan ve oldukça müsait bir kilo ile start alacak olan Despot ile çim pistten etkilendiğini düşündüğüm son koşusunu ölçü almadığım Kara Turbo favorinin sıkı rakipleridir.


6.AYAK: Start aldığı iki yarışının ardından form ve kondisyonunu daha da geliştiren Poldi maidene veda etmeye yakın görünüyor. Bu safkanın beklenilen performansını sergileyememesi durumunda; kıpırdamaya başlayan Stallion Falcon, yükselen form grafiği ile Adabeyi, son ikinciliği ile geliyorum sinyalleri veren First Power, yeterli hazırlığı bulunan Semplicetto ve Özgü sırası ile devreye girebilirler. Bol şanslar…


6’LI GANYAN TAHMİNİM:

1A) 4-6-5-2-7-11-9

2A) 2-1

3A) 2

4A) 4-5-1-2

5A) 7-9-8

6A) 5-8-1-2-7-11

TUTAR: 60.48 TL

(11/1,2,10/2,5/2/9/8) ŞEKLİNDE BİTEN İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN 544,82 TL VERMİŞTİR.

Son DüzenlenmeCumartesi, 21 May 2016 12:33

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık