Menu

MEHMET CAN'dan 1.080 TL... Özel

1.AYAK: Hayatının ilk koşusundan birincilikle ayrılmayı başaran ve sürdürdüğü düzenli idmanları ile etkili formunu muhafaza eden Ertaş favorim. Her yarışını bir öncekinden iyi koşmaya başlayan Rodosto, yetenekli bir isim olan İzsoy ve bu aralar bir patlama beklediğim Kralçirkin favorinin en küçük bir hatasını affetmezler.


2.AYAK: İkinci olduğu yarışının ardından daha da iyi duruma gelen Soul Star maidene veda etmeye oldukça yakın görünüyor. Her geçen gün artan bir form grafiğine sahip olan Kurt To Kurt favorinin en ciddi rakibi olacaktır. Son koşusunu ölçü almadığım Shanda ve toparlanmaya başlayan Gregor Kafka koşuda söz sahibi olabilecek diğer isimlerdir.


3.AYAK: Kazandığı yarışı ile ne denli formda olduğunu gözler önüne seren ve idmanlarında da bu formunu koruduğunun sinyallerini veren Abbas Yolcu benim önereceğim günün en sağlam bankosu olacaktır.


4.AYAK: Gününde olduğu zaman son derece etkili sonuçlar alabilen Cihanım dişine göre rakipleri yanında fotoyu önde geçmeye yakın görünüyor. Ön tarafta boş kalması durumunda formda isim Big Brown, bir müddet aranın ardından yarış koşup kondisyon açığını gideren Ryan Arel ve Büyük Ağa favorinin en küçük bir hatasını affetmezler.


5.AYAK: Son koşularında elde ettiği sonuçlar ile dikkat çeken Gazevan uyum sağladığı binicisi ile birinciliğin en güçlü adayı olarak ön plana çıkıyor. Hızla toparlanmaya başlayan Dost Eli, istikrarlı koşan Temizkaan ve grubun iyi performanslı isimi olan Elanilim favorinin en küçük bir hatasını affetmezler.


6.AYAK: Yaklaşık iki ay aranın ardından start aldığı koşusunu ikinci tamamlayan Great Master gelişen form ve kondisyonu ile birinciliğin en güçlü adayıdır. Son dikkat çekici ikinciliği ile Aegean, yeni yeni kendini bulmaya başlayan Transporter ve Black Orphan koşuda söz sahibi olabilecek diğer isimlerdir. Bol şanslar…


6’LI GANYAN TAHMİNİM (07/08/2016) :

1A) 4-7-2-3

2A) 6-3-11-2

3A) 1

4A) 3-1-5-2

5A) 3-2-10-1

6A) 4-1-7-3

TUTAR: 61.44 TL

2/2/1/1/1/4 ŞEKLİNDE BİTEN 6'LI GANYAN 1.080 TL VERMİŞTİR. 

 

Son DüzenlenmeÇarşamba, 10 Ağustos 2016 11:23

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık