Menu

MEHMET CAN'dan 1.444 TL... Özel

1.AYAK: Birbirlerine denk güçteki isimlerin mücadele edeceği bu koşuda benim sıralamam; Keskinnaz, Beyaz Kule, Berilsu, Durden, Hatice, Doğu Güzeli ve Desire şeklinde.


2.AYAK: Kazandığı yarış sonrası idmanlarını muntazam olarak sürdüren Kara Turbo birinciliğin en güçlü adayıdır. Bu safkanın beklenilen performansını sergileyememesi durumunda; grubun iyi performanslı isimi olan Erayhan, istikrarlı Nevcihan, yükselen form grafiği ile Bakırcıbey, Turanhan ve Atlıoğlum sırası ile devreye girebilirler.


3.AYAK: Bilinen üstün sürati ile Cheri Cheri Lady’e ilk şansı veriyorum. Start aldığı koşularda başarılı neticeler elde eden Dayım Benim favorinin en ciddi rakibi olacaktır. Devamlı artan bir form grafiğine sahip olan Sinclar, gününde olduğu zaman etkili koşabilen Golden Tower ve Zealous Line daha sonra değerlendirilmeye alınmalıdır.


4.AYAK: İlk startlarında başarılı koşan taylar Churchill Fire ve Kris Angel arasında geçmesini beklediğim birincilik mücadelesi koşunun galibini belirleyecektir.


5.AYAK: Form ve performans olarak rakiplerinin birer adım önünde olduklarını düşündüğüm isimler Goldiniadis, Kara Arda ve Hidden Jewels arasında geçmesini beklediğim birincilik mücadelesinden en az hata yapan galip çıkacaktır.


6.AYAK: Sert rakiplerinden etkilendiğini düşündüğüm son arışını ölçü almadığım Sheshbesh uygun grupta benim önereceğim günün en sağlam bankosu olacaktır. Bol şanslar…


6’LI GANYAN TAHMİNİM:

1A) 3-1-2-4-9-8-10

2A) 3-6-8-9-7-1

3A) 7-8-10-2-6

4A) 3-5

5A) 2-3-1

6A) 12

TUTAR: 75.60 TL

3-9-7-3-1-12 ŞEKLİNDE BİTEN İSTANBUL 2.ALTILISI 1.444 TL VERDİ.

Son DüzenlenmePazartesi, 31 Ekim 2016 10:23

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık