Menu

MEHMET CAN'dan 3 Favori ile 54 TL'ye İSTANBUL ALTILISI... Özel

1.AYAK: Üst üste oldukça başarılı yarışlar koşan Korik birinciliğin en güçlü adayı olarak ön plana çıkıyor. Bir müddet aranın ardından koştuğu yarışını üçüncü tamamlayan İzsoy gelişen form ve kondisyonu ile favorinin en ciddi rakibi olacaktır. İstikrarlı koşan Alemin Kralı, bu aralar bir patlama beklediğim Kazdağı, Şehlevent ve Gülenyüz daha sonra değerlendirilmeye alınmalıdır.


2.AYAK: Birbirlerine oldukça denk isimlerin mücadele edeceği bu koşuda benim sıralamam; Rekor, Rebel Yell, Kara Sabri, New Transatlantic, Tromos ve War Lord şeklinde.


3.AYAK: Henüz yarış kazanamamış olsa da bu şanssızlığını bugün kıracağına inandığım Ateşim favorim. Bu safkanın beklenilen performansını sergileyememesi durumunda; az farkla tabela dışı kaldığı son koşusu ışıklı olan Uncle, toparlanmaya başlayan Shuarry, Curve ve World Stage sırası ile devreye girebilirler.


4.AYAK: Bu aralar hızla toparlanmaya başlayan Başseklavi ve bilinen kalitesi ile Veli Can Kızı arasında geçmesini beklediğim birincilik mücadelesi koşunun galibini belirleyecektir.


5.AYAK: Form ve performans olarak rakiplerinden daha iyi durumda olduklarına inandığım Power Love, Vira Vira ve Light Foot altılı ganyan kuponları için yeterli olacaktır.


6.AYAK: Start aldığı iki koşuyu da ikincilikle tamamlayan Ederlezi’nin gelişen formu ile fotoyu önde geçmesini bekliyor ve günün en sağlam bankosu olarak kuponlarınıza yazmanızı öneriyorum. Bol şanslar…


6’LI GANYAN TAHMİNİM:

1A) 6-5-2-1-8-4

2A) 8-7-3-5-11-12

3A) 8-4-3-1-2

4A) 7-6

5A) 2-3-4

6A) 2

TUTAR:  54 TL

 

28 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNÜ İSTANBUL'DA (8/2,7/3/7/2/2,8) ŞEKLİNDE BİTEN 6'LI GANYAN 504,31 TL VERMİŞTİR.

Son DüzenlenmePerşembe, 29 Aralık 2016 13:53

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık