Menu

ASLİ ÜYE Adayları belli oldu… Özel

2017 Şubat ayında yapılacak olan TJK Kongresinde Asli Üye olmak için Balotaj seçimine girerek % 60 olumlu oy almaya çalışacak olan Asli Üye Adayları belli oldu. Bu isimler şöyle; 

 

1

 ADEM ERDÖLEK

9

 MEHMET YAVUZ SALİHOĞLU

2

 ARMAĞAN TURHAN

10

 NİMET ARİF KURTEL

3

 A.AYDIN DOĞAN

11

 MEHMET İLKER AKDENİZ

4

 DUYGU FATURA

12

 M. ÜLKAN DELİKAN

5

 EMRE KARAYEL

13

 MEHMET NABİ AKSOY

6

 EYÜP ERDEMİR

14

 TANER KORKUT

7

 İRFAN BERBEROĞLU

15

 ZEKERİYA AHSEN KURUM

8

 KADİR KEÇELİOĞLU

   

 

 

Son DüzenlenmeÇarşamba, 11 Ocak 2017 13:04

2 yorum

  • tarkan
    tarkan Çarşamba, 11 Ocak 2017 22:02 Yorum Linki

    Milletvekili olmak, tjk ya asli üye olmaktan kolay. Milletvekili olmak için bir kişiye yaltaklanmanız yeter. Asli üye olmak için en az 60 üyeye yaltaklanmanız gerek. İngilterede asillerin kulüplerine benziyor, dişi sineğin bile giremediği kulüpler gibi. Bir genel kurulda, asli üye seçimine giren bir vatandaş, bütün üyelere yemek vs ısmarlamış ama yine seçilememişti. Ettiği küfürleri bu yaşıma kadar başka birinden duymadım. At yarışları özelleşecek ve büyük ihtimalle bu atçıların zararına olacak. Buna rağmen bu kendini elit zannedenlerin ellerindeki imkanların alınıp sokağa atılacakları günü iple çekiyorum.

  • Ferit
    Ferit Çarşamba, 11 Ocak 2017 13:01 Yorum Linki

    Çok komik... kulüp satılıyor nerenin üyesi olupta asli olacaksınız. son bir hamleyle hala batan gemiden tahta kemirmeye çalışıyorlar. Özelleştirmeden sonra sizi görmek istiyorum!! asli üye olduktan sonra atı olmayıp atçılığa bir lira harcamayanlar.. Şimdi katarlılarda sizi evden alıp beleş yedirip içirip en güzel yerde keyif mi yaptıracak ? Kusura bakmayın artık yıllardır inmediğiz kırkahvesinde plastik bi sandalyeniz var. At sahipleri derneğide size bi Akbil alır .. Güntekin Alpay ın dediği gibi "hepinize sevgiler"

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık