Menu

Nurettin Güven'den 48 TL'ye 581 TL... Özel

1.AYAK: Koşunun tüm yükünü çektiği buradaki ilk yarışında olumlu izlenimler veren Burundi, gelişen kondisyonu ve kısalan mesafede bir beyaz bayrak ayna yarışı çıkarabilir. Ufak tefek sorunları halledilen Bella Amiga, yeterli hazırlıklarıyla dinç gireceği koşusunda söz sahibi olabilecek yetenekte. Dilbağı takan Green Hope, İstanbul’dan iyi giden Lord Of Bosphorus ile toparlanma yolundaki Country Ekspress hata kollarlar.


2.AYAK: Kilo farklarının şansları eşitlediği sürprize açık bu ayağa dikkat edilmesi taraftarıyım. Benim sıralamam; Serhasan, Kavzan, Yolaşan, Muson Rüzgarı, Bahtıak, Tektabanca, Hong Kong ile Babaseyfi şeklinde olacaktır.  


3.AYAK: Sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan Haşmet ile Balballılı form olarak bu günkü rakiplerinden oldukça sıyrılmış durumdalar. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.


4.AYAK: Geçtiğimiz hafta katıldığı A3 1800 metrelik kum koşusunu 1’57”11’lik derecesiyle kendisine 3.lükte şans bulan Jimfed’in yarışlarının üst üste gelmesinden olumsuz yönde etkilenmemesi halinde kazanması normal sonuç olacaktır. Aksi takdirde; kazanarak moral bulan Tovin ile formu parlak Thorin devreye girebilirler.


5.AYAK: Çok daha ciddi rakipler arasında katıldığı son koşularında üstün bir performans sergileyerek beğenimi toplayan Rüzgar Gold’u kantarmasını iyi okuyan pilotuyla günün teki olarak öneriyorum.


6.AYAK: Rakiplerine nazaran çok daha tecrübeli Black Adler, aprantisi tarafından iyi idare edilmesi halinde fotoya uzanabilir. İlk startını çok beğendiğim Armegeddon ile kabiliyetli bir isim olan White Queen öncelikli takipçileri. Yeni yeni kendini bulan Gizemli Lion’den ters bir koşu gelebilir. Bursa’da yarış gören Ömer Copper, gelişen nefesiyle üst sıraları zorlayacaktır. Aşama içerisindeki Brusk, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı. Wind Of Bosphorus, Hotstreak ile Denef sürpriz uğraşı verecekler.


ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 2-7-10-5-8

2.AYAK: 8-2-1-3-7-9-15-5

3.AYAK: 2-4

4.AYAK: 1 / 2-4

5.AYAK: 5

6.AYAK: 2-7-10-9-1-6-3-11-5-8

ÇATI KUPON: 48 TL

5/3/2/1/5/10 ŞEKLİNDE BİTEN 6'LI GANYAN 581 TL VERMİŞTİR.

Son DüzenlenmeCuma, 10 Mart 2017 18:24

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık