Menu

Satılık KAIZBERT, SARUHANAĞA, ASTRAKHAN ve FLYING BOY Tayları Özel

KAIZBERT/KOŞKIZ (Altaha/34.Necme)

2017 Al Erkek Tay

Anne Koşkız ; ALTAHA/34.NECME kan hattına sahip olup G1, G2, G3 koşularda koşup kazanma başarısı göstermiş ERYAMAN ile tam kardeştir.

Ayrıca SABIRTASI, CAVIDANHANIM gibi tam kardeşleri Sultansuyu Tarım İşletmelerinde, MADIMAK isimli anne kardeşi ise Anadolu Tarım işletmesinde damızlık olarak kullanılmaktadır.

Bir KAIZBERT/KOŞKIZ temsilcisi olan kusursuz eşkale ve kan hattına sahip olan tayımız her türlü kontrole açıktır. İstenildiği takdirde ciddi alıcılara video ve resimler gönderilecektir.

Tayımız için istenilen fiyat 60 000TL olup sadece yetiştiricilik yaptığımız için iyi at koşma potansiyeli olan at sahiplerine satılacaktır.

İstenildiği taktirde anne KOŞKIZ tekrar Kaizbert’den gebe olarak satılacaktır.

 

SARUHANAGA/DİNÇNAR (Nevzatbey/Narcicegi)

2017 al Erkek Tay

Anne Dinçnar; NEVZATBEY/NARÇİÇEĞİ kan hattına sahip olup bir RODE temsilcisidir. Gerek annesi NARÇİÇEĞİ, gerekse kardeşi AY NAR Grup koşularda koşup kazanma başarısı göstermiştir.

Kısrağımız koşmadan damızlığa ayrılıp kalitesiyle göz kamaştıran taylar vermektedir.

Bir ALBATUR/RODE (Havuçerol) temsilcisi olan kusursuz eşkale ve kan hattına sahip olan tayımız her türlü kontrole açıktı. İstenildiği takdirde ciddi alıcılara video ve resimler gönderilecektir.

Tayımız için istenilen fiyat 50 000TL olup sadece yetiştiricilik yaptığımız için iyi at koşma potansiyeli olan at sahiplerine satılacaktır.

İstenildiği takdirde Anne DİNÇNAR tekrar Kaizbert’den gebe ve Ocak doğumlu olarak satılacaktır.

 

SARUHANAGA/ İLLE DE MOHİ (Devirhan/Mohi)

2017 Al Dişi Tay

Anne İlle de Mohi ; DEVİRHAN/MOHİ kan hattına sahip olup HİLALÜZZAMAN 25./KEMIYETULIRAK 19 temsilcisidir.  Annesi MOHİ Açık koşularda koşup kazanma başarısı göstermiştir. Kısrağımızın koşan SÖNMEZALP/İLLE DE MOHİ orijinli ilk dişi tayı %55’lik tabela oranına sahip olup kazanma başarısı göstermiştir.

Bir ALBATUR/KEMIYETÜL IRAK temsilcisi olan kusursuz eşkale ve kan hattına sahip olan tayımız her türlü kontrole açıktır. ALBATUR/KEMİYETÜLIRAK temsilcilerinin başarısını görmek için mevcut aygırların bir çoğunun kan hattını incelememiz yeterlidir. İstenildiği takdirde ciddi alıcılara video ve resimler gönderilecektir.

Tayımız için istenilen fiyat 40 000TL olup sadece yetiştiricilik yaptığımız için iyi at koşma potansiyeli olan at sahiplerine satılacaktır.

İstenildigi takdirde Anne İLLE DE MOHİ,  Kaizbert’den gebe olarak satılacaktır.

 

ASTRAKHAN/CANTAY (Sun Music/Sue)

2017 doru Erkek Tay

Anne Cantay ; SUN MUSIC/ SUE kan hattına sahip olup SADLERS WELLS/KARAYEL temsilcisidir. 2017 tayımızda Anne hattının mesafe ve dayanıklığına ASTRAKHAN gibi doneminin en seri atı ve bir SRI PEKAN oğlu olan şampiyon ASTRAKHAN’ın süratini ekleyip ismini ezberletecek bir tay hedef alınmıştır.

Tayımız için istenilen fiyat 25 000TL olup sadece yetiştiricilik yaptığımız için iyi at koşma potansiyeli olan at sahiplerine satılacaktır.

İstenildigi takdirde Anne CANTAY,  TALİP HAN’dan gebe olarak satılacaktır.  Danehill x Sadler's Wells çaprazlaması yapılmıştır.

Ayrıca ;

2016 FYING BOY/CANTAY  1 yaşlı  doru erkek tayımız 40 000 TL karşılığında satışa sunulacaktır.

 

Lady Burnelle (NATIVE PROCIDA/BURNELLE) orijinli kısrağımız gerek baba hattıyla (Gazi Şampiyonu MATADOR YAŞAR), gerek anne hattıyla (GAZİ Şampiyonu ve ANNE KARDEŞİ olan FAIR TAIL), gerekse toplamda 850 000 TL civarında ikramiye kazanan taylarıyla kendisini ispatlamış olup yine Anne kardeşi FAIR TAIL harada FAIRSON gibi bir tay vererek ne kadar üretken bir anne hattına sahip olduğunu orataya koymuştur.

Kısrağımız 2016 aşım sezonunda Bir ROYAL ABJAR temsilcisi olan başarılı aygır HARPUTLU GAGGOŞ’ la eşleştirilip Mayıs ayında doğumu beklenmektedir. Lady Burnelle isimli kısrağımız için istenilen miktar 35 000TL olup sadece 1 ay sonra doğacak tayının bu değeri rahatlıkla yapacağını hatırlatırız.

Fiyatlarimiz güncel  fiyatlar olup toplu alımlarda iyi at koşma potansiyeli olan at sahiplerine gerekli yardımlarda bulunulacaktır.

Detaylı bilgi için ;

Telefon: 0544 200 98 04

Whatsapp: 0032 491 93 92 91

Numaralardan veya site üzerinden mesaj yoluyla tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Son DüzenlenmeSalı, 18 Nisan 2017 15:58

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık