Menu

NURETTİN GÜVEN'den 798 TL...

1.KOŞU: Eksiksiz bir hazırlıktan geçtiği gözlerden kaçmayan Gençberk, iç start çekme avantajıyla bir solukta bitirme uğraşı verecektir. Tam bir çim orijinine sahip Sebebim ile çalışmaları ışıltılı Ceviz favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.


2.KOŞU: Son haftalarda oldukça güzel bir form yakalayan ve koşu içerisindeki ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo avantajını bulunduran Bayketenci, bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Ard arda kazanmayı başaran Kırtoprak, kendisini bir kez daha tercihleyen jokeyiyle kaldığı yerden devam edebilir. Süratli giden tempolu koşuları seven Horasangüneşi, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde şeytanın bacağını kırabilir. Kondisyonunu hızla geliştiren Kabakçı, sürpriz severlerin ilk tercihi olmalı. Formda ekürisi Yiğitsoy ile birlikte koşan Kafkas Kralı ve aradan sonra yarış gören Zaman Yolcusu gözden uzak tutulmamalı.


3.KOŞU: Kilo farklarının şansları eşitlediği oldukça zorlu bu ayakta; uygun kilolu Gayemsu, form durumu parlak Saygon, mesafe ayırt etmeyen Sultanbatur, istikrarlı Mösyöspartaküs, sorunları halledilen Çahan ile stilli rakiplere rağmen inatçı yapıya sahip Pilevneli ayrımsız kuponlara yazılmalı.


4.KOŞU: Grubun pişkin isimlerinden biri olan Tekiner, kendisini özenle hazırlayan binicisiyle kuponlara öncelikli yazılmalı. Tumbulzele gibi kalite bir kısrağın anne kardeşi olan Tumbulbeyrut, yeterli kondisyonuyla ihmale gelmez. Dereceli galopları mevcut Güle Güle, kuponların olmazla olmazlarından. Süratli yavrular veren bir orijine sahip Abi Devran ile eküri destekli Senanur her an devreye girebilecek yetenekteler.


5.KOŞU: Kumda gücü nispetinde başarılı koşabilen ve bu kez oldukça etkileyici mücadele verdiği çime çıkacak olan Oğlum Emir’in G3 yarışta 4.lüğü bulunmakta. Gayet güzel hazırlıkları ve ilk kez takılacak olan Dilbağı ile elverişli rakipler arasında favori olmayı hak ediyor. Yarış içerisinde idaresi oldukça zor bir isim olan Hira, klas jokeyi idaresinde favorinin başlıca takipçilerinden biridir. Aşama içerisindeki Bahane ile istikrarlı Kronos hata kollayacaklar.


6.KOŞU: Uzun bir aradan sonra Bursa kumunda üzerine gidilmeden bir yarış gösterilerek açıklarını kapatan Hosli, kantarmasını iyi tanıyan binicisi ve hiçte yabancısı olmadığı piste klasını konuşturacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.


7.KOŞU: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşmaya başlayan Ramazan Efendi ile bu gün için önde boş kalacak olması lehine Gravas birincilikte eşit şanstalar. En az hata yapan koşunun galibini belirler.


8.KOŞU: Eser gibi pist ayırt etmeksizin etkili koşabilen bir safkanın anne kardeşi olan Sevince’den parlak bir yarış çıkarmasını bekliyorum. Hazırlıkları iyi Küçük Eray, süratli olduğu söylenen Manilya, çok pişkin olan Mutlan Sultan ile ekibinin güvendiği Virtus öncelikli takipçileri. Özgüzel, Hasandedem, Gülname, Madam Eli, Süzülkan, Kurt Abi ve Güneyin Güzeli zorlu koşuda sürpriz uğraşı verecekler.


9.KOŞU: Ufak tefek sorunları halledilen kalite kısrak Razyana, pist ve mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduruyor. Uyum içerisindeki binicisiyle kazanmaya çok yakın. Toparlanan Orfia, açıklarını gideren Fethiye ile dinçlikle ters koşabilen Faustino ihmale gelmezler.


1.ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 2-11-8

2.AYAK: 10-5-1-9-2-4

3.AYAK: 6-1-2-3-4-5

4.AYAK: 4-5-8-6-11

5.AYAK: 2-12 / 10-1

6.AYAK: 8

11-5-5-5-2-8 ŞEKLİNE BİTEN İZMİR BİRİNCİ ALTILI GANYANI 798 TL VERMİŞTİR.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 4-5-8-6-11

2.AYAK: 2-12 / 10-1

3.AYAK: 8

4.AYAK: 8-6

5.AYAK: 11-4-5-9-12-10-2-1-8-6-3-7

6.AYAK: 1-7-5-4

Son DüzenlenmeCuma, 05 May 2017 11:27

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık