Menu

İstanbul Hip. Müd. Çetin Özdemir apranti adaylarıyla buluştu Özel

Bugüne kadar sanatçı, at sahibi, yetiştirici, jokey ve konularında uzman profesyonelleri konuk eden Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi, 3 Mayıs Çarşamba günü İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir’i ağırladı.

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Bercis Merdanoğlu ve eğitmenlerine teşekkürlerini ileten Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir, sohbet toplantısında deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

“Dürüstlük her şeyin başı ve burada veriliyor”

Özdemir konuşmasının başında; “Sizleri aileden biri olarak gören çok değerli öğretmen ve yöneticilerle çalışıyorsunuz. Öncelikle her zaman iyi bir dinleyici olmalısınız. 2 yıl süreyle burada almış olduğunuz eğitimi ve terbiyeyi koruyarak, mezun olduktan sonra da sürdürüp bilgilerinizi ortaya koymalısınız" diyen Özdemir “İleride şimdi örnek aldığınız ünlü jokey ağabeylerinize rakip olup, onlar gibi baş jokey olacaksınız. Bunun için dürüstlük her şeyin başı ve bu eğitim merkezinde bunların temelleri atılıp size birçok şey kazandırılmaya çalışılıyor. Sabırlı olun, asla “Kibir” yapmayın” dedi ve “Dürüstlük” konusunda öğrencilere bir hikaye paylaştı.

"% 100’ü kullanılan tek Hipodromumuz"

Çetin Özdemir konuşmasının ardından eğitmenlerden ve öğrencilerden gelen soruları yanıtladı. Veliefendi Hipodromu’ndaki yarış ve idman pistlerinin yanı sıra hipodromun geneliyle ilgili bilgiler veren Hipodrom Müdürümüz Çetin Özdemir; “Veliefendi Hipodromu %100’ü kullanılan Türkiye’nin tek hipodromudur.” dedi. Özdemir Yoğun yarış temposuna pistleri nasıl hazırladıklarını ve yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi yöneticilerine, eğitmenlerine ve öğrencilerine konuk ettikleri için teşekkürlerini ileten Çetin Özdemir, daha sonra birlikte günün anısına fotoğraf çektirdi.

Kaynak: TJK

Son DüzenlenmeCuma, 05 May 2017 13:42

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık