Menu

Apranti Eğitim Merkezi Mezunları Biraraya Geliyor... Özel

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi ‘Mezunlar Buluşması’ adı altında bir etkinlik düzenliyor. 1985 yılından bu yana atçılık camiamız için bilimsel ve teknik esaslar doğrultusunda biniciler yetiştiren Apranti Eğitim Merkezi, bütün mezunlarını 26 Mayıs 2017 Cuma günü Veliefendi Hipodromu’na davet ediyor. 

Eğitim Merkezi Müdiresi Zeynep Haldan Postalcı buluşma hakkında şunları söyledi; “Uzun zamandır camiamızdan ve eski mezunlarımızdan konuklarımızı okulumuza davet edip tecrübelerini paylaşmaları için öğrencilerimizle biraraya getiriyoruz. Mezunlarımızın, Eğitim Merkezimizle ve diğer mezunlarla olan diyaloglarını arttırmak ve geliştirmek, ayrıca onların Eğitim Merkezimiz ile ilgili görüş ve önerilerini değerlendirmek maksadıyla bu yıl ilk defa “Mezunlar Buluşması" adı altında mezunlar, eğitmenler ve öğrencilerin katılacağı bir organizasyon tertipliyoruz. Bu buluşmaları her sene yaparak gelenekselleştirmek istiyoruz ve tüm mezunlarımızı etkinliğimize bekliyoruz.”

Mezunlar Buluşması, Veliefendi Hipodromu’nda Genel Müdürlük binasının karşısında 13.00-15.00 saatleri arasında gerçekleşecek. 

 

Son DüzenlenmeÇarşamba, 17 May 2017 12:46

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık