Menu

MEHMET AYAN apranti adaylarıyla buluştu… Özel

Bugüne kadar konularında uzman profesyonelleri; sanatçı, at sahibi, yetiştirici, jokey ve aprantileri konuk eden Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi, 14 Haziran Çarşamba günü Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni ve At Yarışı Yazarları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ayan’ı ağırladı.

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi Müdürü Zeynep Haldan Postalcı, Müdür Yardımcısı Bercis Merdanoğlu, eğitmenler ve Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi öğrencilerinin katıldığı sohbet toplantısında Mehmet Ayan, deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

 “Hayat boyu eğitiminize devam edin, okuyun!”

Mehmet Ayan konuşmasında şu sözlere yer verdi. “Eğitimin ve okumanın hayat boyu sizler için devam etmesi gerekiyor. Kendinizi geliştirme arzunuzu hiçbir zaman kaybetmemelisiniz. Önünüzde güzel bir meslek var, mesleki kahramanlarınız olsun, onları örnek alıp, onları hiçbir zaman unutmadan bu mesleği en iyi şekilde sürdürmelisiniz” dedi.

Ayan ayrıca, sosyal medyanın ve medya iletişiminin de önemine vurgu yaparken, öğrencilerin bu konuda daha hassas ve dikkatli olmaları öğüdünde bulundu.

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi yöneticilerine, eğitmenlerine ve öğrencilerine konuk ettikleri için teşekkürlerini ileten Mehmet Ayan, daha sonra Haziran ayında doğan öğrencilerle birlikte günün anısına fotoğraf çektirdi.

 

Son DüzenlenmeÇarşamba, 14 Haziran 2017 19:23

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık