Menu
SON DAKİKA

SATILIK KALİTELİ TAYLAR ve KISRAKLAR... Özel

2017 Al Erkek

(KAIZBERT - Koşkız, Altaha/34.Necme)

Anne KOŞKIZ; G2 Saaysd Koşusu galibi, G1 İstiklal Savaşı Koşusu ikinciliği, G1 Hatay Koşusu ve G3 Ethem Menderes üçüncülüğü ve birçok KV Koşusu başarısı bulunan ERYAMAN’ın tam kardeşidir. Ayrıca SABIRTAŞICAVİDANHANIM gibi tam kardeşleri Sultansuyu Tarım İşletmelerinde, MADIMAK isimli anne kardeşi ise Anadolu Tarım İşletmelerinde damızlık olarak kullanılmaktadır.

55.000 TL

2017 Al Erkek

(SARUHANAGA - Dinçnar, Nevzatbey/Narçiçeği)

Anne DİNÇAR bir RODE temsilcisidir. Gerek annesi NARÇİÇEĞİ gerekse kardeşi AY NAR grup koşularda koşu kazanma başarısı göstermiştir. Kısrağımız koşmadan damızlığa ayrılmış ve kalitesiyle göz kamaştıran taylar vermektedir.

 Baba SARUHANAĞA'nın taylari %62.5 kosan kazanan istatistigine sahip olup, %42 oranında tabelaya girmiştir. Babadan; G2 Aziziye, G3 Yıldız Sarayı ve Nedim Ökmen Koşuları galibi ULUERG1 Çanakkale Zaferi, İstiklal Savaşı, Hatay, G2 Aziziye, Akbatur, G3 Prof. Kazım Köylü, Nedim Ökmen Koşuları galibi Cangıl ile kardeştir.

Not: İstenildiği taktirde anne DİNÇAR, KAIZBERT'den gebe ve Ocak doğumlu olarak satılacaktır.

Tayımız Ocak doğumlu olup anneden ayrılmaya hazırdır. Saruhanaga'nın aşım ücreti olan 10.000 TL tarafımızca ödenmiş olup gerekli işlemleri yapılmıştır.

45.000 TL

2017 Al Dişi

(SARUHANAGA - İlle De Mohi, Devirhan/Mohi)

Anne İLLE DE MOHİ bir HİLALUZAMAN 25. / KEMİYETULIRAK temsilcisidir. Koşan ilk ve tek yavrusu olan LAŞİNKAY %55 gibi bir tabelaya girme başarısı göstermiştir. Ayrıca annesi MOHİ grup koşularda koşu kazanma başarısı göstermiştir. Babadan; G2 Aziziye, G3 Yıldız Sarayı ve Nedim Ökmen Koşuları galibi ULUERG1 Çanakkale Zaferi, İstiklal Savaşı, Hatay, G2 Aziziye, Akbatur, G3 Prof. Kazım Köylü, Nedim Ökmen Koşuları galibi Cangıl ile kardeştir.

Baba SARUHANAĞA'nın taylari %62.5 kosan kazanan istatistigine sahip olup, %42 oranında tabelaya girmiştir. Babadan; G2 Aziziye, G3 Yıldız Sarayı ve Nedim Ökmen Koşuları galibi ULUERG1 Çanakkale Zaferi, İstiklal Savaşı, Hatay, G2 Aziziye, Akbatur, G3 Prof. Kazım Köylü, Nedim Ökmen Koşuları galibi Cangıl ile kardeştir.

Saruhanaga'nın aşım ücreti olan 10.000 TL tarafımızca ödenmiş olup gerekli işlemleri yapılmıştır. Anne İlle De Mohi Sarraf gebesi olarak satılıktır.

35.000 TL

2017 Erkek Doru

(ASTRAKHAN - Cantay, Sun Music/Sue)

Anne CANTAY bir SADLER'S WELLS / KARAYEL temsilcisidir. Bu tayımızda anne hattının mesafe ve dayanıklılığına, bir SRI PEKAN oğlu ve döneminin en seri atlarından biri olan ASTRAKHAN'ı ekleyip ismini ezberletebilecek bir tay hedef alınmıştır. Babadan koşan kardeşi yoktur.

ASTAKHAN'ın aşım ücreti olan 4.000 TL tarafımızca ödenmiş olup gerekli işlemleri yapılmıştır.

Anne Cantay ve 2017 Astrakhan erkek tayı için istenilen fiyatımız;

25.000 TL

2016 Erkek Doru

(FLYING BOY - Cantay, Sun Music/Sue)

Anne CANTAY bir SADLER'S WELLS / KARAYEL temsilcisidir. Bu tayımızda Dunyada kabul gorus Mr. ProspecteurxSadler's Wells çaprazlaması yapılmıştır. Sahaya inmesi yaklaşmış olup her türlü kontrole açıktır.

 Babadan; halen koşmakta olan CLARK KENT, SALİMCAN, UNDISPUTED ile kardeştir. 

35.000 TL

*

GÜLDEN

(Birader - Mebruke.86, Havuçerol)

Anneden AKASLAN, BAKİHAN, BAŞGİL, KARTAY, BENZE ve ÖZENBAŞ gibi tam kardeşleri Açık ve Grup koşularda yer alıp tabela ve kazanma başarıları göstermiştir. Anne MEBRUKE.86, Anadolu Tarım İşletmesinin güzide kısraklarından MEBRUKE.87 ile tam kardeştir. MEBRUKE.87 Arap atçılığına NEVZATBEY, ORÇUN, KARABEDİR gibi aygırları kazandırmıştır. Kısrağımız GÜLDEN'in tam kardeşi ALBENİ halen Anadolu Tarım İşletmesinde damızlık olarak kullanılmaktadır. 2015 ARASLI ve 2016 AYABAKAN erkek taylarıyla isminden söz ettirmesi olasıdır. Aynı zamanda kısrağımızın diğer tam kardeşlerinin özel haralarda start alması yakın KAIZBERT, GOBAKBEY, BEN ANADOLU gibi aygırlardan olma elit tayları bulunmaktadır.

 2017’nin başarılı taylarından 3 yaşlı tayların ilk Grup kosusu G2 KAZIM KARABEKIR 3. sü KIZILKALE'nin annesi SENAYLI ile 4x4 aynı kan hattına sahiptir.

Sonuç olarak kalitesiyle kendisini ispatlamış, gelecek nesil taylarıyla değerini arttıracak bir kısrak olup Demirdöven'den gebe olarak satılıktır.

25.000 TL

LADY BURNELLE

(Native Prodica - Burnelle, Belfort(Fr)

+ 2017 HARPUTLU GAGGOS TAYI 

Gerek baba hattıyla (Gazi şampiyonu MATADOR YAŞAR) gerek anne hattıyla (Gazi şampiyonu ve anne kardeşi FAIR TAIL) gerekse toplamda 850.000 TL civarında ikramiye kazanan taylarıyla kendini ispatlamış olup ve yine anne kardeşi FAIR TAIL harada FAIRSON gibi bir tay vererek ne kadar üretken bir anne hattına sahip olduğunu ortaya koymuştur.

Yanında ROYAL ABJAR temsilcisi olan başarılı aygır HARPUTLU GAGGOŞ'tan olma 2017 dişi tayı ile satılıktır. Eşleşme olarak anne kardeşi Gazi galibi şampiyon Fair Tail'den olan FAIRSON ile benzer pedigriye sahiptir.

 35.000 TL


  • Sadece yetiştiricilik yaptığımız için, taylarımız iyi at koşma potansiyeli olan at sahiplerine satılacaktır. Her türlü kontrole açık olup ciddi alıcılara resim ve videolarını gönderebiliriz.
  • Fiyatlarımız güncel fiyatlar olup, toplu alımlarda iyi at koşma potansiyeli olan at sahiplerine gerekli yardımlarda bulunulacaktır.

İletişim:

0531 820 32 95

 

Son DüzenlenmePazar, 13 Ağustos 2017 10:12

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık