Menu
SON DAKİKA

BUĞDAYCI HARASI 2017 Temmuz Satışı... Özel

Buğdaycı Harası 2017 Temmuz Satışı

Canpınar (2004)
Serdarbey – Birgi / Tunca
(20.000 TL)
Turbo gebesi (16.06.2017)

Canpınar harada anne hattından yetişmiş olan Yavuzhan, Heybetli.1, Haberbatur, Al-Işık, Hakanhan, Muzaffer Çavuş, Odin, Odinhan, Uçanoğlu, Bozdağ, Halid, Burkal, Embir Han gibi isimler arasına katılacak bir şampiyonu verebilecek potansiyelde bir damızlıktır.


2016 Tay d.d.
Win River Win – Annesley / Sadlers Wells
(55.000 TL)

Tayımızın annesi Annesley ünlü Sadlers Wells’in kızıdır. Fiziksel özellikleri ile tipik bir Sadlers Wells kızı olan Annesley güçlü pedigrisi ile Classic mesafe atı vermeye son derece uygun bir damızlıktır. Bu özelliği nedeniyle 2010 yılında satın aldığımızda 70.000guineas bedelle hara kadromuza dahil etmiştik. Annesley’in annesi Horatia G3 Matchmaker Stakes galibidir. Horatia taylarından Moment In Time 109, Fontley 105 handikap almış atlardır. Moment In time G3 koşu kazanırken G2 koşuda ikincilik yapmıştır. Fontley ise 3 koşu kazanırken 3 yarışta da Listed ikinciliği yapmıştır.


ALTINBAY (2015)
a.e. Bilgin – Efekızı / Efem
(200.000 TL)

Tayın annesi Efekızı bir Efem yavrusu olup onun annesi ise Kamer 18’dir. Kamer 18 harada Damlakan (Tunca), Erkinbey (Beyaz Martı), Martıbey (Beyaz Martı), Gözdecan (Halid), Karakemal (Halid), Balımsultan (Yelhan) ve son olarak Efekızı’nı vermiştir. Bu atlardan Karakemal aygırlık yapmaktadır biri G2, biri G3 olmak üzere 5 koşu, Martıbey 14 koşu, Gözdecan biri KV olmak üzere 4 koşu, Erkinbey 3 koşu, Balımsultan 1 koşu kazanmıştır.


2016 a.d.
Karakemal – Canpınar / Serdarbey
(30.000 TL)

Yüksek bir kan hattından gelen Canpınar isimli kısrağımızın Karakemal isimli aygırdan olma bu yavrusu 18 Nisan 2016 doğumludur. Karakemal’in 20 yavrusu koşmuş ve 14 tayı koşu kazanmıştır. Bunlardan Burkal, Baba Sönmez, Ekiner, Akşen Ümit öne çıkanlardır. 1,5 milyon kazanç yapan Burkal tayımız için önemli bir referanstır. Çünkü Burkal’ın annesi olan Bağdagül bir Akarca kızı olup annesi Ajda’dır. Canpınar’ın annesi Birgi, Tunca ile Ajda eşleşmesine sahiptir. Dolaysıyla Burkal’ın pedigrisinde olan Kamer 18 / Ajda öz kardeş eşleşmesi Karakemal’in Canpınar tayında da mevcuttur.


Bosporus – Beeline / Royal Abjar
(teklif)

Tayımızın annesi Beeline koşu hayatında 6 koşuya girmiş 2 birincilik 3 ikincilik yapmıştır. Harada ise koşan 3 yavrusu bulunmaktadır. Babacan isimli tayı 181.850 TL kazanç yapmış 5 koşu galibidir. Kısrağın bu yıl ikili olan tayı Run For Victory İzmir’de Şartlı-1 koşuda üçüncülük ile kariyerine başlamıştır. Tay oldukça eşkalli kuvvetli olup görülmeye değerdir.


Captain Rio – African Sundance / Johannesburg
(teklif)

Bu tayın annesi African Sundance başarılı aygır Johannesburg’un kızıdır. Güçlü kan hattını inkar etmeden taylar veren bu kısrağın koşan ilk tayı olan Karaşimşek 9 yarış galibi olup 459 bin lira kazanç yapmıştır. KV8, Kv7 koşular kazanan Karaşimşek yine KV koşularda ikincilikler de yapmıştır. African Sundance’in ikinci koşan tayı olan Victory Rhythm ise 6 yarış birinci olmuş ve 348 bin lira kazanmıştır. KV8, KV6, KV21 galibi olan Ayvalık A3 ve Atıf Er KV8 ikincisi olan kısrağın bu tayı da niteliklidir. Annenin üçüncü koşan yavrusu Red Kit ise henüz 6 koşuda start aldı ve 1 birincilik 4 tabela yaptı. Sadece 1 koşuda tabelaya giremedi. Kaliteli taylar üreten anneden class aygır Captan Rio yavrusu. Kalitesi belli at arayanlara...

   

Offlee Wild – Jubilee Treat / Seeking The Gold
(teklif)

Ünlü aygır ve kısrak babası Seeking The Gold’un potansiyeli çok yüksek bir tayıdır. Anneden kardeşler Power King ve Cantertip iyi kum atları oldular. Offlee Wild’ın en başarılı yavrularına bakarsak Seeking The Gold kızları öne çıkar. Offlee Wild’in Breeders Cup Juvenile Fillies G1 galibi yavrusu She Be Wild’ın annesi de Seeking The Gold kızıdır. Ayrıca Offlee Wild yavrularından Hogy(G3 galibi), Heavenville (Listed galibi), Ulanbator (Listed galibi) ve Offlee Golden (Listed ikincisi) de anne tarafında tayımız gibi Seeking The Gold kanı taşımaktadır.

    

Kaizbert – Seçilay / Altaha
(Teklif)

Kaizbert taylarının performansı hepimizin malumudur. Tayın annesi Seçilay kuvvetli bir aile olan Mahide’nin Mahide 11 – Mahide 15 – İnciçiçeği kolundadır. Bu ailede Mahide 11 başta aygırlık yapan Akgün olmak üzere Şahbatur, Yolcu, Melihhan gibi atları vermiştir. Mahide 15 ise Fenerlim, Erbeyim, Bahribaba, Hancıbey, Egeincisi (Fobi, Kırmanşah’ın annesi) verirken İnciçiçeği ise Altunsaray, Diranşan, Nurgülüm’ü vermiştir. Seçilay’ın koşan ilk yavrusu olan Alemin Kralı bu tayın abisi olup 5 birincilik ile 233.600 TL kazanç yapmıştır. Çok dikkat çekici fiziği ile tay görenleri hayran bırakmaktadır.


 

Not: Bazı tayları teklif alma yoluyla satışa çıkarmış bulunuyoruz.

Müracaat

0 541 270 35 75

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

Son DüzenlenmeÇarşamba, 19 Temmuz 2017 15:49

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık