Menu

NURETTİN GÜVEN'den 2.900 TL... Özel

5.KOŞU: Hücumda geç kaldığı Bursa’daki son yarışından başarılı bir 2.lik çıkaran ve tekrar döndüğü İstanbul’daki çalışmalarında tırnağının ucuna getirildiği gözlerden kaçmayan Hoşgörü, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde gruba üstünlük sağlayacaktır. Etkisiz son yarışını anlam veremediğim Masai Mara ile güzel bir hazırlık döneminden geçen Temel Reis söz sahibi olabilecek diğer şanslı isimler. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Goldiniadis, makinede fazla oyalanmadığı takdirde birinciliğe uzanabilir. Son haftalarda oldukça güzel bir çıkış yakalayan Bungalow ile Çarşamba günkü 600/35.4 – 400/23 R sprintinde göz dolduran Bekmez her an devreye girebilecek yeteneğe sahiptirler.


6.KOŞU: Bir müddet aradan sonra katıldığı son 1200 metrelik çim koşusunda, son viraj dönüldükten sonra 10.durumda iken dışarıya doğru açılarak yaptığı müthiş atakları ancak kendisine tabela dibinde tamamlamasına yeten Blanegirl, mesafe uzadıkça çok daha farklı koşabileceğinin izlenimlerini veriyor. Gayet sıhhatli idman görünümü ve çok daha hazır gireceği startında favorim olacaktır. Yarışa başlarda adapte olamadığı ilk 1200 metrelik çim koşusunda çok zaman kaybetmesine rağmen 150’de 7.durumda iken yaptığı kuvvetli ataklarıyla 1.11.56 gibi bu grup için başarılı sayılabilecek bir dereceyle 2.lik çıkaran Anchors Aweigh, cezalı olduğu süre içerisinde dahil idmanlarına muntazam katıldı. Koştukça çok daha iyi yerlere gelebilecek yetenekteki safkana en az favori kadar şans verilmesi taraftarıyım. Formunu önemli ölçüde geliştirdiğini son Kv-6 sentetik pist yarışını az farkla tabela dibinde tamamlayarak ispatlayan Honey Ryder, bu ikilinin beklenileni verememesi halinde devreye girecektir. Freedom Flight, Fly Girl ile Nobel Princess bahis oyunları için değerlendirilebilir.


7.KOŞU: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 1200 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra binicisinin kontrolünde liderliği aldığı gibi farkı her metrede açarak kazanmayı başaran Güle Güle, sonrasında tamamladığı hazırlıklarında da kusursuz bir görünüm içerisindeydi. Kendisini tercihleyen klas jokeyi idaresinde kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Tam bir istikrar abidesi olan ve pist ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Madam Eli, sürekli pilotuyla favorinin adeta gölgesi olacaktır. Koşunun tüm yükünü çektiği Ankara’daki son yarışında başarılı bir 2.lik çıkaran Ulukız ile sentetik pisteki son sınavı üst düzey Düşlem hatalardan en iyi şekilde yararlanacaklar.


8.KOŞU: Ciddi rakiplerinin ön tarafta birbirleriyle erken kapışmasını sabırlı bir bekleme yaparak iyi değerlendiren Yele, sonlarda yaptığı düzgün ataklarıyla zorlanmadan kazanmayı bildi. Muntazam idmanlarıyla kusursuz durumunu devam ettiren kısrak sürekli binicisiyle favori olmayı hak ediyor. Her yarışını bir öncekinden başarılı koşan ve idman görünümü de üst düzey Magic Beauty ile mesafe uzadıkça çok daha iyi yerlere gelecek olan Firey Ates favorinin sert takipçileridir. Hazırlıkları eksiksiz Şeker Hanım, Bursa’daki son 1200 metrelik çim yarışını 1.09.72 gibi dikkat çekici bir dereceyle çok kolay kazanan My Will ve toparlanma çabası içerisindeki Run For Derya hatalardan istifade edecekler.


9.KOŞU: Startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kurduğu son G3 1500 metrelik sentetik pist koşusunda, 200’e kadar rakiplerine kolay kolay teslim olmayarak 1.40.47’lik derecesiyle kusursuz bir 4.lükle ayrılan Transit, mükemmel durumunu muntazam idmanları ile muhafaza ediyor. Grubun uygunluğu ve kantarmasını iyi okuyan pilotuyla safkanın bu gün için kazanması normal sonuç olacaktır.


10.KOŞU: Yarış gördükten sonra idmanlarında çok farklılaştığını özellikle belirtmek istediğim Torpedo ile gücü nispetinde başarılı koşabilen Ene elverişli rakipler arasında birincilikte eşit şanstalar. Çimde çok daha iddialı koşabileceğini son yarışı ile bir kez daha ispatlayan Mystic Ryhthms, kuponların olmazsa olmazlarından biridir. Formunu önemli ölçüde geliştiren ve bu haftaki hazırlıklarında da beğenimi toplayan Mercy’den her an ters bir koşu gelebilir. Kocaeli’den eli boş dönen Burundi ise sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. Bosforata ile Daimon geniş kuponlar için değerlendirmeye alınabilir.


1.ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 4-2-1-3

2.AYAK: 5-8-15-4-11

3.AYAK: 3

4.AYAK: 5-3-2

5.AYAK: 9-10-8-1-3-6

6.AYAK: 10-1-12

TUTAR: 64.8 TL


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 9-10-8-1-3-6

2.AYAK: 10-1-12

3.AYAK: 3-4-5-2

4.AYAK: 6-2-1 / 5-3-4

5.AYAK: 4

6.AYAK: 8-11-14-13-2

TUTAR: 64.8 TL

10/1/3/3/4/13 şeklinde biten 2.Altılı Ganyan 2.903 TL vermiştir.

Son DüzenlenmeCumartesi, 26 Ağustos 2017 11:23

1 yorum

  • berkay
    berkay Perşembe, 24 Ağustos 2017 19:01 Yorum Linki

    karataş'a gelince şampiyon, klas jokeyi; selim kaya'ya gelince sürekli binicisi. ne adamsınız abi ya :)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık