Menu

NURETTİN GÜVEN'den 991 TL... Özel

1.AYAK: Formunda önemli derecede gelişmeler bulunan Hanimun, istikrarlı bir performansa sahip Dubrovnik, üstün süratiyle bilinen Autumn Pearl, kısa bir süre dinlendirilen Eryn, aşama içerisindeki Raziye Ana ile start sorunundan dolayı gerçek gücünü performansına yansıtamayan Fly Time ayrımsız kuponlarda bulundurulmalı.


2.AYAK: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz bassın. Mahrem'in tam Storm Sea Swell ve Sky Hero ikilisinin anne kardeşi olan Run For Ruya, tamamladığı hazırlıklarında sergilediği derecelerle dikkat uyandırıyor. Güçlü bir orijine sahip ekürisi Lion Flag'in de kendisi kadar şanslı olması sebebiyle tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.


3.AYAK: İstanbul'da tamamladığı hazırlıkları kusursuz Ertemiz ve tırnağının ucuna getirilen Altıncı His arasındaki mücadeleye, önde boş bırakılması halinde Gürsu da katılabilir.


4.AYAK: Kusursuz durumunu devam ettiren Mavidalga, yabancısı olmadığı piste başarılarına bir yenisini ekleme uğraşı verecektir. İstanbul'dan iddialı giden Amankaya ve üstün süratiyle bilinen Büyükdüşün en küçük hatayı affetmezler.


5.AYAK: Aprantisiyle güzel bir uyum yakalayan Blue King ile üst üste kazanmayı başaran Ildır Rüzgarı ikilisine eşit şans vermekteyim. Forte, Comfort Zone ve King Burak hatalardan istifade edecekler.


6.AYAK: Son yarışında eğeri kayması sebebiyle jokeyini düşürerek derecesiz tamamlayan Prenses Nehir, muntazam idmanlarıyla güzel formunu devam ettiriyor. Bu kez çok daha hazırlıklı Steel Wire ile istim üzerine getirilen Armageddon öncelikli takipçileri. Kalimita, Adıvar ve Berki Hatıf sonraki ihtimallerdir.


ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 12-11-1-4-2-5

2.AYAK: 5

3.AYAK: 3-2-5

4.AYAK: 5-3-4

5.AYAK: 2-4 / 3-1-9

6.AYAK: 10-11-4-5-1-6

ÇATI KUPON: 38.88 TL

5-5-5-3-3-4 şeklinde biten BURSA Altılısı 991 TL vermiştir.

Son DüzenlenmePazartesi, 28 Ağustos 2017 18:49

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık