Menu

NURETTİN GÜVEN'den 917 TL'lik Kocaeli Altılısı... Özel

1.AYAK: Pist ve mesafedeki son sınavını gösterişli kazanan Ohetika, bu kez çok daha hazırlıklı Arnavut, yükselişteki Gülüfer, koşunun tempolu gidecek olması lehine Anatolian Storm ile ekürisi destekli formda Merkür ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.


2.AYAK: Koşuyu gereksiz yere çok gerilerde takip ettiği pist ve mesafedeki son yarışında, düzlükten sonra orta kulvardan yaptığı düzgün atakları kendisine tabela sonunda şans bulmasına yeten Fehimhan, gelişen kondisyonu ve güzel hazırlıklarıyla çok şanslı. Aprantisi tarafından iyi idare edilmesi halinde kazanacağına inandığım safkanı riski sevenler kuponlarına tek yazabilirler. İyi durumdaki Dökerbey ile sürekli üzerine koyan Kasmanbey sert takipçileri.
3.AYAK: Kilo farklarının şansları eşitlediği bu zorlu ayakta; Gülenyüz, Gezginci, Habilden, Savaş Atı, Filozof Tay ile Fordta Tek arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor.


4.AYAK: Bir türlü kazanamasa da sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulan Try My, önde biraz daha sabırlı olması halinde ekibinin yüzünü güldürecektir. Etkili pilotu idaresinde Miraykız, favorinin sert takipçisi olur. Açıklarını kapatan Multi Milyoner, öndeki kapışmalardan istifade edecektir. Koştukça iyi yerlere gelmesini beklediğim Mazarat, sürpriz şansına sahip.


5.AYAK: 1500 metrelik son kum koşusunu 1.33.18'lik derecesiyle kolay ve gösterişli kazanan American Billion, tekrar döndüğü İstanbul'da tamamladığı hazırlıklarında kusursuz bir görünüm içerisinde. İlgilileri tarafından hedeflendiği koşuda safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.


6.AYAK: Kumda katıldığı iki startından da zaferle ayrılan Bombacan, sürekli binicisiyle yine çok şanslı. İstim üzerine getirilen Bredelal ile ekürisiyle birlikte Babalarınbabası sert takipçileri. Zaman zaman ters koşan Oltacı, gözden uzak tutulmamalı. İstanbul'dan iddialı giden ve kaba kumda farklı koşmadığını beklediğim Etyopyalı, en küçük hatayı affetmez. Gedizkaya sürpriz şansına sahip.


ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 7-5-6-3-1

2.AYAK: 7 / 2-9

3.AYAK: 9-12-4-7-2-3

4.AYAK: 8-6-7-3

5.AYAK: 2

6.AYAK: 3-6-10-4-11-1

ÇATI KUPON: 43.2 TL

KOCAELİ 6'LI GANYAN (7/2/9/7/2/3): 917,34 TL VERMİŞTİR. 

 

 

 

Son DüzenlenmeÇarşamba, 20 Eylül 2017 17:59

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık