Menu

NURETTİN GÜVEN'den 327 TL'lik İstanbul Altılısı... Özel

1.KOŞU: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği ilk sentetik pist koşusunda tatminkar bir 4.lük çıkaran Colonel Sword, sonrasında Recoba'ya avans vererek gerçekleştirdiği galobunda ve Pazartesi günkü sprintinde kusursuz bir görünüm içerisindeydi. Bu havasını performansına yansıtması halinde birinciliği zorlar. Bu kez pisti çok daha iyi tanıyacak olan Alexandrapoli, formunu sürekli geliştiren Keremtosh ile takı değişikliğine giden Maviş gözden uzak tutulmaması gereken diğer taylar. Ufak tefek sorunları halledilen ve formunda gözle görülür gelişmeler olan Vesta, dinçlikle ters bir sonuçla ayrılabilir. Aşama içerisindeki Yaralı Ceylan, tecrübesini konuşturarak gruba üstünlük sağlayabilir. Asi Meriç ile Riccona zorlu koşuda geniş kuponlara eklenerek bu ayak kapatılabilir de.


2.KOŞU: Düzlüğe kadar el oynatmadan geldiği son 1400 metrelik sentetik pist koşusunda, dışındaki Serdengeçer ile fotoya kadar nefes keser bir mücadeleye girişerek 1.33.90'lık derecesiyle kazanmayı bilen Kazdağı, her geçen gün daha iyi bir forma ulaşıyor. Grubun uygunluğu ve kendisini bir kez daha tercihleyen jokeyi ile kazanması normal sonuç olacaktır.


3.KOŞU: Büyük tehlikeler atlattığı hayatının ilk 1200 metre mesafeli çim koşusunda, düzlükten sonra binicisinin hafif teşvikleriyle 250'den sonra liderliği alan ve her metrede farkı açarak 1.12.62'lik derecesiyle sermayeli bir şekilde kazanan Cogeneration, ilerisi için büyük umutlar vaat ettiğini de ispatlamış oldu. Aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da zaferle ayrılacağına inandığım tayı tek olarak öneriyorum.


4.KOŞU: Son koşularına nazaran daha uygun rakipler arasında koşan Gülsima, bu haftaki hazırlıkları iyi El Hamame, kazandığı koşusu ardından tamamladığı çalışmaları da parlak Şen Nehir, eküri destekli Ezgili ve olumlu bir tedavi döneminden geçen İzbeli ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.


5.KOŞU: Beklentilerin çok altında koştuğu Ankara'daki son yarışını ölçü almadığım ve tekrar döndüğü İstanbul'da eksiksiz bir hazırlıktan geçen Petit Kurt, en az kendisi kadar formda ekürisi Land Lady ile birlikte düşünülmeli. Ankara'dan iddialı gelen I Saw The Sun ile ard arda kazanan formda Kupa Ası en küçük hatayı affetmezler.


6.KOŞU: Kolay kazandığı yarışı ardından idmanlarında da beğenimi toplayan Adını Sen Koy, 6’da 6 yaptığı pilotuyla kaldığı yerden devam edebilir. Tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Alderamin, en az favori kadar şanslı konumda. İnatçı yarış karakteriyle Kutup, kuponlardaki yerini almalı. Açıklarını kapatan Cankurtbey, koşunun tempolu gidecek olması şansını artıran Montego ile çullu yaptığı 1000 metrelik galobu ışıltılı Rengül fazlaca ihmale gelmezler.


7.KOŞU: Geçtiğimiz hafta katıldığı 2100 metrelik çim koşusunu zorlanmadan kazanmayı bilen Khan Of Ghost, gayet sağlıklı idman görünümü ve tam mesafesinde yine çok şanslı. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.


8.KOŞU: Başarılı ilk yarışı ardından çok daha iyi duruma ulaşan ve Pazartesi günkü düzlük sprintinde fotoya kendinden emin aksiyonlarla uzanan Talipcan, edindiği tecrübeyle kazanmaya çok yakın. Büyük bir hayal kırıklığı yarattığı son yarışını gücüne ölçü almadığım Bled, en az favori kadar iddialı olacaktır. İstim üzerindeki Obra Reis ile dereceli galoplarla hazırlanan Preety Blue Eyes her an devreye girebilirler.


9.KOŞU: Gördüğü koşuları ardından üzerine koymaya başlayan Scifo ile son sınavında hücumda çok geç kalan Rekor arasındaki mücadeleye, bir türlü gerçek gücünü performansına yansıtamayan Blanegirl de katılabilir. Drejan ve Victory Sun sürprizlerim.


1.ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 3-1-4-5-7-8-2-6

2.AYAK: 1

3.AYAK: 3

4.AYAK: 3-7-6-2-5

5.AYAK: 9-5-3

6.AYAK: 2-1-3-5-8-6

TUTAR: 43.2 TL


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 3-7-6-2-5

2.AYAK: 9-5-3

3.AYAK: 2-1-3-5-8-6

4.AYAK: 4

5.AYAK: 4-6-2-8

6.AYAK: 3-6-11 / 2-1

TUTAR: 64.8 TL

İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN (2/5/3/4/2/6); 327 TL VERMİŞTİR.

Son DüzenlenmeÇarşamba, 20 Eylül 2017 18:15

2 yorum

  • caner gokmenoglu
    caner gokmenoglu Çarşamba, 22 Kasım 2017 11:28 Yorum Linki

    evet takip ediyoruz dürüst tahmin yapıyosun hergün bakıyoruz tahminlerine başarılar

  • altan sezginsoy
    altan sezginsoy Çarşamba, 20 Eylül 2017 19:01 Yorum Linki

    kardeş tebrik ederim iki gündür takip ediyorum iki altılı yakaladın. hilesiz dolansız dosdoğru bir adamsın at saklamıyon kayba insanları yanıltmıyon. tebrik ederim.başarılarının devamını dilerim. sevgilerimle.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık