Menu

ATAHAN ZİLCİOĞLU'ndan 629 TL... Özel

1.AYAK: İlk defa start alacak olan tayların mücadele edeceği bu koşuda ilk şansı Rocket Man gibi kalite bir isimin öz kardeşi olan Rocket Girl’e veriyorum. Yeterli hazırlığı bulunan Made In Foça favorinin en ciddi rakibi olacaktır. Sour Times, Güzel Ecem ve Persistance ilk ayağı sağlama almak isteyenlerin öncelikle değerlendirmeleri gereken safkanlardır.


2.AYAK: Daha sert rakipler ile mücadele edip ikinci kaldığı yarışı bu grup için oldukça tatminkar olan Beyşehirli, uygun rakipler yanında kazanmaya en yakın isim olarak görünüyor. Grubun iyi performanslı taylarından olan Artuklu, inişli çıkışlı bir grafik çizmesine rağmen Yetim Ahmet ve istikrarlı koşan Umutlu favorinin en küçük bir hatasını affetmezler. 


3.AYAK: Bu tip uzun mesafeli yarışlarda başarılı neticeler elde eden Eren Efendi, koruduğu formu ile ilk planda değerlendirilmeli. İstikrarlı yarışları ile dikkat çeken Badarbunga sıkı rakibi olacaktır. Rakiplerine göre kilo avantajı bulunan Amigra ve Kozbeyi de her an için devreye girebilecek safkanlardır.


4.AYAK: Birincilikle ayrıldığı yarışı ile yeniden toparlandığını gözler önüne seren Ulan Batur koruduğu formu ile yatkın olduğu pist ve mesafede koşunun en şanslı ismi olduğu gibi bana göre günün de en güvenilir bankosudur.


5.AYAK: Son yarışlarında devamlı tabela içerisinde kendisine yer bulmayı başaran Tenerife şeytanın bacağını kırıp özlediği birinciliğe uzanmaya yakın görünüyor. Bu isimin beklenilen performansını sergileyememesi durumunda; Cloattro, Lady Girl ve San Marino sırası ile devreye girebilirler.


6.AYAK: Oldukça denk isimlerin mücadele edeceği bu koşuda Yıldıza Bakan, Burgaç, Bilbilan ve Nasibin ayırım yapılmadan kuponlarda bulundurulmalıdır. Bol şanslar...


6’LI GANYAN TAHMİNİM:

1A) 6-3-7-2-4

2A) 3-1-2-4

3A) 7-1-8-4

4A) 2

5A) 4-7-1-3

6A) 4-5-2-6

TUTAR: 76.80 TL  

 

ANKARA 6'LI GANYAN(6/4/8/2/1,2/4) : 629,91 TL VERMİŞTİR.

Son DüzenlenmeCuma, 22 Eylül 2017 10:36

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık