Menu

COGENERATION 3’te 3 yaptı… Özel

Unutulmaz atçı ve yetiştiricilerden merhum Şerafettin Gedik anısına 8 Ekim 2017 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda düzenlenen KV-7 koşuyu, Vefa İbrahim Aracı'nın sahibi ve yetiştiricisi, Sönmez Bilgiç’in ise antrenörü olduğu Cogeneration (2 yş de Lion Heart – Yeso, Sixties Icon), jokeyi Özcan Yıldırım ile kazanarak 3’te 3 yaptı.

1600 metre çim pistte düzenlenen 60.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda ikinciliği başarılı bir performans sergileyen Cankılıç (Dai Jin) elde ederken, mücadeleden Semih Bey (Powerscourt) üçüncü, son atakları ile Molto Bene (Scarface) ise dördüncü olarak ayrıldı. Kazanan Cogeneration için müddet 1’40”19 olurken, farklar 1,5 Boy - 4,5 Boy - 3,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan tayın sahibi adına safkanın antrenörü Sönmez Bilgiç'e ödülünü Gülçin Esen verdi. Esen ayrıca tayın antrenörü Sönmez Bilgiç'e plaketini takdim ederken, tayın jokeyi Özcan Yıldırım ise plaketini Semih Öztürk'den aldı. Törene TJK Genel Sekreteri H. Turgut Alakuş ile İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir de katıldı.

Son DüzenlenmePazartesi, 09 Ekim 2017 14:52

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık