Menu

Şampiyon; YAVUZHAN ve YARIŞÇILIK MÜDÜRLÜĞÜ... Özel

Türkiye Jokey Kulübü’nün ev sahipliğinde ve TJK Asli Üyesi Armağan Turhan’ın koordinatörlüğünde bu sene ilki yapılan "Efsaneler Futbol Turnuvası” nda şampiyon takım, efsane Arap atı Yavuzhan ismi ile turnuvada mücadelede eden ve 10 Ekim 2017 Salı akşamı Jokeylerle yaptığı karşılaşmayı penaltılar sonucu 8-7 kazanan Yarışçılık Müdürlüğü oldu.

TJK Başkanı Yasin Kadri Ekinci, Yönetim Kurulu Üyeleri, TJK Genel Müdürü Tuncel Aydın, Asli Üyeler, At Sahipleri, Antrenörler ve Basın mensuplarının izlediği ve baştan sona büyük bir çekişmeye sahne olan maçta, unutulmaz safkan Kurtiniadis’in adı ile turnuvada mücadelede eden Jokeyler Takımı son dakikalara 3-1 önde girdi. Uzatmalarda müthiş bir performans sergileyen Yarışçılık Müdürlüğü üst üste attığı 2 golle maçı penaltılara taşımayı başardı. Atılan ilk 8 penaltıda eşitlik bozulmazken, 9’uncu penaltıyı Jokeyler gol yapamayıp, Yarışçılık Müdürlüğü gol yapınca, şampiyonun adı belli oldu ve Birinci TJK Efsaneler Futbol Turnuvasının ilk şampiyonluğunu Yavuzhan & Yarışçılık Müdürlüğü kazandı.

Turnuvanın üçüncülüğünü bir gün önce oynanan maçta Bold Pilot & Hipodrom Müdürlüğü’nü 9-4 yenen Ribella & Seyisler Takımı elde etti.

Başarılı organizasyonu gerçekleştirilmesinde emeği olanları ve bu akşam saat 19.00'da İstanbul Yarışları sırasında yapılacak törenle şampiyonluk Kupasını alacak olan Yavuzhan & Yarışçılık Müdürlüğü Takımını tebrik ediyoruz.


 
 

Son DüzenlenmeÇarşamba, 11 Ekim 2017 11:55

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık