Menu

Diyarbakır B.B.B. Koşusu’nu GOLDEN FOOT kazandı Özel

7 Kasım 2017 Salı günü Diyarbakır Hipodromu’nda düzenlenen KV-7 Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu’nu; Engin Kayar'ın yetiştiricisi, Hüseyin Çiçek'in sahibi, Ramazan Karalık’ın ise antrenörü olduğu Golden Foot (5yş da Pressing - Golden Rock, Marlin), jokeyi Remzi Doğan ile kazandı.

3 ve yukarı yaşlı safkan 11 İngiliz atının 1900 metre kum pistte birincilik mücadelesi verdiği 36.500 TL ikramiyeli koşuda ikinciliği Kırdemirkır (Victory Gallop) elde ederken, mücadeleden Curve (Cuvee) üçüncü, Kara Mahmut (Sports Hero) ise dördüncü olarak ayrıldı. Kazanan Golden Foot için müddet 2’06”26 olurken, farklar 1,5 Boy – Baş - 4,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşuyu kazanan atın sahibi adına Reşit Taş'a kupasını ve jokey Remzi Doğan'a çiçeğini Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla verdi. Şeref tribününde gerçekleştirilen kupa törenine, Çınar Kaymakamı Selami Kaya, Bismil Kaymakamı Turgay Gülenç, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Ertan Atalar ile Diyarbakır Hipodrom Müdürü Yılmaz Çelik de katıldı.

Son DüzenlenmeSalı, 07 Kasım 2017 18:12

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık