Menu

Mehmet Anuş Sel Koşusu’nu ODDJOB kazandı Özel

10 Ocak 2018 Çarşamba akşamı İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda düzenlenen ve gecenin tek kupalı mücadelesi olan KV-21 Mehmet Anuş Sel Koşusunu, T. İzzet Aksoy'un sahibi, Abdulsamet Tekin’i yetiştiricisi, Şahin Yıldırım’ın menajeri ve Sefa Arslan’ın ise antrenörü olduğu Oddjob (4yş aa Spring At Lass - Glass Path, El Corredor), jokeyi Gökhan Bektaş ile kazandı.

4+ yaşlı 12 safkan İngiliz atının 1500 metre sentetik pistte birincilik mücadelesi verdiği koşuda, yaklaşık 11 ay aranın ardından kazanmayı başaran Oddjob’un  ardında ikinciliği Gaddara (Cuvee) elde ederken, mücadeleden Suharry (Royal Abjar) üçüncü, Yağmurun Fısıltısı (Scream to Scream) ise dördüncü olarak ayrıldı. Yarış yaşamının üçüncü birinciliğini elde eden Oddjob için müddet 1’30”16 olurken, farklar 1 Boy - Boyun - Boyun şeklinde gerçekleşti.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına TJK Genel Saymanı M. Ercan Emre'ye plaketini Metin Işık Sel verdi. Törene İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir de katıldı.

Son DüzenlenmeCuma, 12 Ocak 2018 16:25

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık