Menu

Başbakan BİNALİ YILDIRIM’dan Hipodrom Müjdesi… Özel

AK Parti Erzincan İl Kongresine katılmak Erzincan'a giden Başbakan Binali Yıldırım, burada yaptığı konuşmada Erzincan Hipodromunun temellerinin bu sene atılacağını söyledi.

Yıldırım’ın bu konuşmasıyla birlikte yıl sonunda açılacak olan Antalya Hippodromu’nun ardından Türkiye’nin 11’inci Hipodromunun yapılacağı ilin Erzincan olduğu resmen açıklanmış oldu.

Bilindiği gibi ülkemizde şu anda; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Kocaeli, Diyarbakır, Elazığ ve Şanlıurfa’da olmak üzere toplam 9 hipodrom bulunuyor. Bu 9 hipodroma Kasım ayında Antalya eklenecek ve 2018 sonu itibariyle Türkiye’deki hipodrom sayısı 10’a çıkacak.

Son DüzenlenmeSalı, 13 Şubat 2018 18:28

2 yorum

  • Osman Serhan Şentürk
    Osman Serhan Şentürk Çarşamba, 14 Şubat 2018 10:44 Yorum Linki

    ben hala Antalya hipodromunun olmadığını yani Antalya iline yakışmadığını düşünüyorum.

  • dobracı
    dobracı Salı, 13 Şubat 2018 18:39 Yorum Linki

    NE GÜZEL!!!!! NE MUHTEŞEM!!!!! NE TUTARLILIK!!!!!!!!.....İktidar muktedirleri halka verilen vaatlerde milletinin çevresini saran türlü türlü kötülükleri uzaklaştırmak üzere söz verirken Erzincana hipodrom yapacaklarını söyleyerek devlet eliyle kumar oynanmasının yolunu ardına kadar açmaktadır.Aslında işsizliğin her geçen gün arttığı günümüzde insanların zenginleşmenin bir yolu olarakta kumarı görmeleri nedeniyle iktidar sahiplerinin bu yola başvurmalarına çok şaşmamak lazım diye insan düşünmeden edemiyor.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık