Menu

Polis Günü Koşusunu MORE THAN A GAME kazandı Özel

Ankara 75.Yıl Hipodromunda 10 Nisan 2018 Salı günü koşulan KV-7 Polis Günü Koşusunu, Amerika’dan ithal edilen, Emir Alkaş’a ait ve Gülahmet Yıldırım tarafından antrene edilen More Than A Game (USA) (da 7yş Awesome Again – Infomint, Key To The Mint), jokeyi Selim Kaya ile kazandı.

2000 metre kum pistte koşulan 4 ve yukarı yaşlı İngiliz atlarına mahsus mücadelede, çok iyi bir yer tutup son virajı iç kulvardan dönerek kendine önemli bir avantaj sağlayan usta jokeyi ile kazanan More Than A Game’nin ardında ikinciliği, Gülerce ekürisinin safkanlarından Bitcoin (Victory Gallop) elde ederken, mücadeleden Hasafet (Youmzain) üçüncü, koşuya biraz tereddütlü başlayan Great Master (Mastercraftsman) ise dördüncü olarak ayrıldı.

Koşu sonrası düzenlenen törende koşuyu kazanan safkanı sahibi Emir Alkaş adına antrenör Gülahmet Yıldırım’a kupasını Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Şube Dairesi Başkanı Mehmet Murat Ulucan verdi. Kupa törenine TJK Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Göktürk, eşi Ferhan Göktürk, Asli Üye İnci Özdemir ve Ankara Hipodrom Müdürü Mehmet Şirin Bozkurt da katıldı.

Son DüzenlenmeSalı, 10 Nisan 2018 19:50

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık