Menu

TJK At’la Terapi Merkezi Projesine Anlamlı Ödül… Özel

Bu sene 17.’si gerçekleştirilen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri, 10 Mayıs 2018 Perşembe akşamı Zorlu PSM Sky Lounge’de gerçekleşen gecede sahiplerine verildi. Türkiye Jokey Kulübü, Kurumsal Sorumluluk Sağlık Projesi dalında At’la Terapi Merkezi projesiyle Urban İletişim’le birlikte ödüle layık görüldü.

Ödülü TJK adına Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yücetürk aldı. Geceye; Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdiresi Aylin Sevim, Apranti Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Bercis Merdanoğlu ve projede TJK Halkla İlişkilerini yürüten Urban İletişim adına Meltem Erkaan Atalan katıldı.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen ve bu sene on yedincisi gerçekleştirilen 17. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri Yarışması'na 201 proje başvurdu ve bu projeler 16 ana, 14 alt kategoride değerlendirildi.

Projeleri değerlendiren Altın Pusula Seçici Kurul Üyeleri iş dünyası, akademisyen, STK, medya, iletişim, kamu ve internet camiasının temsilcileri olarak şu isimlerden oluştu; 17. Altın Pusula Seçici Kurul Başkanı TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı ve Effect Burson Marsteller CEO'su Gonca Karakaş ve üyelerKramp Kurucu Ortak Ahmet Akın, İletişim Araştırmaları Derneği (İLAD) Başkanı ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi Dekanı V. Prof. Dr. Aysel Aziz, Bernaylafem Ajans Başkanı ve TÜHİD Yönetim Kurulu Üyesi Berna Sağlam Naipoğlu, İBB- İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yrd. Çağatay Kalkancı, İDA – İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği Başkanı ve Goodworks İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Gümrah, UNDP-Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Türkiye İletişim Koordinatörü Faik Uyanık, Stratejik Marka Yönetim Danışmanı ve Dünya Gazetesi Yazarı Asst. Prof. Dr. Fatoş Karahasan, TÜHİD Yönetim Kurulu Üyesi ve Geçmiş Dönem Başkanı ve Toksü ve Chase Ajans Başkanı Fügen Toksü, Hurriyet.com.tr Köşe Yazarı Gila Benmayor, TOBB Türkiye Medya ve İletişim Meclisi Başkanı ve Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, UNDP-Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Özel Sektör Yöneticisi Hansın Doğan, T.C. Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanlığı İnternet Yayın Müdürü V. İbrahim Sığın, Hürriyet Dijital Bölüm Başkanı Meltem Moral, Turkcell Kurumsal İletişim Direktörü Neşet Dereli, MediaCat Dergisi Genel Yayın Yönetmeni ve Bilgi Üniversitesi Marka Okulu Eş Başkanı Pelin Özkan, Yeniyüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serra Görpe, HAVAS Yaratıcı Group Türkiye CEO'du Serhat Akkılıç, KİD – Kurumsal İletişimciler Derneği Başkanı ve Borusan Holding Kurumsal İletişim Direktörü Şule Yücebıyık, TOBB Türkiye Medya ve İletişim Meclisi Başkan Yardımcısı ve Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Vahap Munyar, Pladis Global İletişim Başkanı Zuhal Şeker

Son DüzenlenmeCuma, 11 May 2018 13:15

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık