Menu

5. At ve Binicilik Fuarı Veliefendi Hipodromu’nda başladı Özel

Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşen açılış töreni ile başladı. Ziyaretçilerin 3 gün boyunca birbirinden heyecanlı şovlarla eğlenceli vakit geçireceği Fuar, 11-12-13 Mayıs tarihlerinde  11.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Açılışta Ekol Fuarcılık Genel Direktörü İlker Altun, Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Atıf Bülent Bora ve TJK Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Göktürk birer konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından fuar katılımcıları arasından kazananlara ödülleri verildi ve toplu kurdele kesimi gerçekleştirilerek fuarın resmi açılışı yapıldı.

Bu yıl 5’inci kez düzenlenecek olan, Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, ziyaretçileri için hazırladığı özel etkinliklerle, fuarı festivale dönüştürmeyi amaçlıyor. Atçılık ve binicilik sporunun dünya markalarının katılımıyla düzenlenecek olan fuar, birbirinden neşeli etkinlikleriyle 3 gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak. 

10 ülkeden, 43 katılımcı ile 68 markanın temsil edildiği Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show’u en az 10 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Fuar etkinlik programı için TIKLAYINIZ

 

Son DüzenlenmeCuma, 11 May 2018 19:14

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık