Menu

NURETTİN GÜVEN'den 731 ve 461 TL'lik İzmir Altılıları... Özel

1.KOŞU: Sorunları giderilen ve tekrar hız verdiği çalışmaları iyi Amberim, makineden düzgün çıkması halinde mesafesinde birinciliğe uzanabilir. Bir süre aradan sonra yarış gösterilen Senoş ile iyi durumdaki Panigale favorinin sert rakipleridir. Gücü oranında başarılı koşan İpekkız, takı değişikliğine gittiği bu sınavında beklentilerin üzerinde koşabilir. Form tutma çabası içerisindeki Kızıl Güneş, sürpriz uğraşı verecektir.


2.KOŞU: Olumlu tedavisi ardından katıldığı ilk çim yarışından başarılı bir 2.likle ayrılan Anchor, giderdiği açıklarıyla çok daha iddialı bir sonuçla ayrılabilecek yetenekte. Koştukça daha iyi yerlere geleceğine inandığım Haute Couture ile eli kulağına getirilen Victory Way ihmale gelmezler. Sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulan One Eye One Heart, sonlardaki güçlü ataklarıyla şeytanın bacağını kırma uğraşı verebilir.


3.KOŞU: Zaferle ayrıldığı ilk çim yarışı ardından mücadele verdiği son 1100 metrelik kum koşunda, fotoya yakın dış kulvardan iyi bindirerek 1.15.49 gibi gayet başarılı bir dereceyle Demirturbo’nun gerisinde 2.lik çıkaran Al Andakar, bu sezon adından sıkça bahsettireceği benziyor. Uygun grupta kazanması normal sonuç olacaktır.


4.KOŞU: 2000 metrelik son çim yarışını kolay ve gösterişli kazanan Bekirim, aynı titizlikle hazırlandığı bu startında da iddialı olacaktır. Uygun kilolarıyla Berki Hatıf ile Extra Bazalt her an devreye girebilecek yetenekteler. Toparlanma yolundaki War Legend ile gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Write To Ellie ihmale gelmezler.


5.KOŞU: Koştukça üzerine koymaya başlayan Action Way, istikrarlı bir performansa sahip Harlen Creek, istim üzerine getirilen Güzel Ecem ile bu kez DİLBAĞI takan Meine Liebe ayrımsız kuponlarda bulundurulmalı.


6.KOŞU: Kondisyon açığını hızla kapatan Bilgininoğlu, lehine pist ve mesafede bir solukta bitirme uğraşı verecektir. Etkisiz son yarışını ölçü almadığım Saraybosna, muhafaza ettiği güzel durumuyla favoriye zorlar. Aşama kaydeden Kim Tutar Beni ile ağır kilolarla koşmaya alışkın Excalibur sonraki ihtimaller.


7.KOŞU: Büyük bir hayal kırıklığı yarattığı Bursa’daki son yarışını gücüne ölçü almadığım Anzas, tekrar döndüğü sevdiği piste ve elverişli rakipler arasında kazanmaya çok yakın. Kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.


8.KOŞU: İyi durumunu muhafaza eden Akarca Khan ile güzel bir form sıçraması gösteren Aygen arasındaki mücadeleye, zaman zaman ters koşabilen Tınasoğlu da katılacaktır. Kafkas İmparatoru, Caribbean Bonita, Dortmunt ile Dominogold fazlaca ihmale gelmezler.


9.KOŞU: Tecrübeli rakipler arasındaki ilk startında gayet başarılı bir 2.likle ayrılan So Deep, gelişen kondisyonuyla birinciliği zorlar. Mesafe ayırt etmeyen Gold Mark ile son çim yarışı olumlu Gürsuhan sert takipçileridir.


1.ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 1-5-6 / 2-3

2.AYAK: 1-13-7 / 4

3.AYAK: 1

4.AYAK: 4-12-10-5-1

5.AYAK: 1-13-12-15

6.AYAK: 5-3-7-1

2/7/1/5/1/1 ŞEKLİNDE BİTEN BİRİNCİ ALTILI 457 TL VERMİŞTİR.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 4-12-10-5-1

2.AYAK: 1-13-12-15

3.AYAK: 5-3-7-1

4.AYAK: 3

5.AYAK: 3-4-6 / 8-9-2-1

6.AYAK: 8-4-5

5/1/1/3/8/5 ŞEKLİNDE BİTEN İKİNCİ ALTILI 731 TL VERMİŞTİR.

Son DüzenlenmePazar, 03 Haziran 2018 01:34

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık