Menu

Yarış Camiası TJK İftarında Buluştu Özel

Türkiye Jokey Kulübü tarafından 12 Haziran 2018 Salı akşamı Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Teras’ta gerçekleştirilen iftarda, Bakanlık Bürokratları, TJK Asli Üyeleri, Atçılık Derneklerinin temsilcileri, Medya Mensupları, Kulüp çalışanları ve yarışseverler bir araya geldiler.

Fasl-ı Muhabbet grubun sahne aldığı organizasyonda TJK Başkanı Serdal Adalı;  “Bakanlığımızın kıymetli bürokratları, Türkiye Jokey Kulübü’nün değerli üyeleri, basınımızın saygıdeğer temsilcileri ve kıymetli konuklar hepiniz hoş geldiniz. Sizlerle bu mübarek Ramazan ayında iftar sofrasında buluşmaktan dolayı şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına büyük bir mutluluk duyuyorum. İftar davetimize katıldığınız için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Şimdiden mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyor; bayramın ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum.” şeklinde kısa bir konuşma yaptı.

Gecenin sonrasında Başkan Adalı spor müdürleri ve ulusal basın temsilcileri ile 45 dakikalık bir toplantı daha gerçekleştirdi.

Son DüzenlenmeÇarşamba, 13 Haziran 2018 17:48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık