Menu

Ömer Yardımcı Kupası bir kez daha KAÇAR FEVZİ'nin... Özel

5 yıl önce aramızdan ayrılan merhum Ömer Yardımcı anısına 11 Haziran 2018 Pazartesi günü Şanlıurfa Hipodromu'nda gerçekleşen Şartlı-5/DHÖW koşuyu, geçen sene olduğu gibi bu senede M. Ali Yardımcı’nın sahibi ve yetiştiricisi, Nesih Camuz’un ise antrenörü olduğu Kaçar Fevzi (8y ka Gobakbey – Senarap, Noktabatur) , jokeyi Ferit Yardımcı ile kazandı.

1800 metre kum pistte düzenlenen 30.000 TL ikramiyeli yarışta ikinciliği geçen senenin üçüncüsü Pekkurt (Kara Yağız) elde ederken, mücadeleden Güvenbakan (Gobakbey) üçüncü, Gökbakır (Ağa Karaca) ise dördüncü olarak ayrıldı.

Koşunun ardından düzenlenen törende kazanan atın sahibi adına Bülent Yardımcı’ya kupasını merhum Ömer Yardımcı'nın kardeşi Müslüm Yardımcı verdi. Merhumun kuzeni Mehmet Özkan kazanan atın antrenörü Nesih Camuz’a, merhumun amcası Selman Yardımcı jokey Ferit Yardımcı’ya, merhumun kardeşi Yavuz Selim Yardımcı da Şanlıurfa Hipodrom Müdürü Mehmet Kazoğlu’na plaket takdim etti. Şeref tribününde gerçekleşen kupa törenine, TYAYSD Şanlıurfa Şube Başkanı Yakup Elgaç ve davetliler de katıldı.

Son DüzenlenmePerşembe, 14 Haziran 2018 15:18

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık