Menu

SUZİ GOLD Dubai’de ilk idmanına çıktı…

2015 Yılı Dubai Yarış Festivalinde ülkemizi temsil etmek üzere 31 Ocak Cumartesi günü İstanbul’dan yola çıkan ve aynı gün geç saatlerde Dubai’ye ulaşan Suzi Gold, 2 Şubat Pazartesi günü Meydan Hipodromunda ilk idmanına çıktı. Antrenörü Kamil Arda, idman jokeyi Hakan Gökçe ve Dubai’yi çok iyi tanıyan ve ekürinin yerleşmesine yardım eden jokey Tolga Koyuncu ile birlikte Dubai’deki çalışmalarına start veren safkanın, ilk idmanında gayet rahat olduğu öğrenildi.
Suzi Gold, Meydan Hipodromundaki ilk yarışına 19 Şubat Perşembe günü çıkacak. Çim pistte 1800 Metre mesafeli ve 200.000 $ ikramiyeli G2 Balanchine Koşusunda start alacak olan başarılı kısrağın, bu yarışta elde edeceği sonuca göre koşacağı diğer yarışlar belirlenecek. Safkana Dubai’de binecek olan son dönemin başarılı jokeylerinden Özcan Yıldırım ise Dubai’ye 17 Şubat Salı günü gidecek. 18’inda atıyla kenter yapacak olan Yıldırım, 19’un da yarışı koştuktan sonra 20 veya 21’i gibi İstanbul’a geri dönecek.

Son DüzenlenmeSalı, 03 Şubat 2015 11:18

1 yorum

  • ihsany
    ihsany Cuma, 06 Şubat 2015 01:46 Yorum Linki

    her dubai secdalısı gıbı 2015 de dagılırayatını noktalar türkiyede cumhurbaskanlıgı kısrak dişi tay deneme kazanmış gazı ıkıncısı olmuş olabılır ama bı dubai atı henüz türkiyede yok anca dubaı dekı düşük ıkramıyelı yarışlarda bı yerlere gelebılır

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık