Menu

July Cup’ta Carravaggio geçildi, HARRY ANGEL zafere koştu Özel

15 Temmuz 2017 Cumartesi günü İngiltere’nin Newmarket pistinde koşulan 3 ve yukarı yaşlı İngiliz atlarına mahsus 283.550 £ birincilik ikramiyeli G1 Darley July Cup’ı (British Champions Series & Global Sprint Challenge), Godolphin’e ait Clive Cox tarafından antrene edilen ve Adam Kirby ile start alan Harry Angel (3yş de Dark Angel (IRE) – Beatrix Potter (IRE), Cadeaux Genereux) kazandı.

1200 Metre çim pistte koşulan yarışta 3 yaşlı 10 tay mücadele etti. Harry Angel’ın 1’11”25’lik derecesi ile kazandığı yarışta ikinciliği Limato (Tagula) elde ederken, mücadeleden Brando (Pivotal) üçüncü, koşunun büyük favorisi ve namağlup Caravaggio (Scat Daddy) ise dördüncü olarak ayrıldı.

27 Mayıs 2017 tarihinde kazandığı G2 Armstrong Aggregates Sandy Lane Stakes’den sonra Godolphin tarafından satın alınan, yeni sahiplerinde koştuğu ilk yarış olan G1 Commonwealth Cup’ta yılın flaş tayı Caravaggio’ya geçilen Harry Angel, July Cup galibiyeti ile rakibinden rövanşı alıp geçilmezliğine son verirken, kariyerinin 6’ncı startında 3’üncü birinciliğine imza atıp kazancını da 482.632 £’a yükseltti.

HARRY ANGEL (IRE)

de 2014

Dark Angel (IRE)

Acclamation (GB)

Midnight Angel (GB)

Beatrix Potter (IRE)

Cadeaux Generux (GB)

Great Joy 1 (IRE)

Son DüzenlenmePazar, 16 Temmuz 2017 13:12

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık