Menu

KANTARMACI RACING LLC şova devam ediyor… [VIDEO ROPÖRTAJ] Özel

Kantrmacı Racing LLC, Amerika’da son 3 günde 3 farklı hipodromda üste üste 3 yarış kazanarak önemli bir başarıya daha imza attı. Urban Burn, Abets Abet ve ünlü popçu Serdar Ortac’ın da ortağı olduğu  Lunar Rover ile finiş çizgisini önde geçmeyi başaran baba-oğul Kantarmacılar, elde ettikleri bu başarı ile dikkatleri yeniden üzerilerine çekmeyi başardılar.

Sierra Sun ile başlayan Amerika macerasında şu anda toplam 21 ata ulaşan eküri, bulundukları hipodromdaki At Sahibi Kazanç sıralamasında ilk 15’in içerisine girmiş durumda.

Ekürinin çalışkan ismi İlkay Kantarmacı sitemize yaptığı açıklama; “Şükürler olsun her şey çok iyi gidiyor. Burada elde ettiğimiz başarının çok önemli olduğunun farkındayız ve şükrediyoruz.  Çok iyi bir haftayı geride bıraktık. En önemlisi de Serdar abi ile kazandığımız yarış bizim için çok anlamlı oldu. Onu öz ağabeyimiz gibi çok seviyoruz. Bu birincilik ona ve eşi Chloe hanıma at sahibi olarak çok yakıştı. Daha güzel başarılara imza atacağımıza eminiz. Bize güvendikleri için Serdar Ortaç ve eşine çok teşekkür ederiz. Türkiye’deki tüm dostlarımıza selamlar, saygılar.”

Son DüzenlenmeCumartesi, 29 Temmuz 2017 13:28

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık