Menu

PADDY O’PRADO tayı LET ME GO FIRST Greenwood Cup’ta 3’üncü Özel

Evcimen Ekürisi tarafından Amerika’dan ithal edilen ve ülkemizdeki ilk aşımlarına 2018 yılında başlayacak olan Paddy O'Prado’nun 4 yaşlı temsilcisi Let Me Go First (Paddy O’Prado – Aspen Mountain, Chief Seattla), 4 Eylül Pazartesi günü Philadelphia Parx pistinde start aldığı 200.000 $ toplam ikramiyeli G3 Greenwood Cup Stakes’te üçüncü oldu.

Madefromlucky (Lookin At Lucky)’nin 2’32”72’lik derecesi ile kazandığı 2400 Metre kum pistte gerçekleşen mücadelede başarılı bir performans sergileyen Let Me Go First, böylelikle kariyer kazancını 196.120 $’a yükseltti.

Paddy O’Prado’nun Amerika’daki diğer temsilcilerinden Paddy O’Wagon Monmouth Park pistinde kazanırken, Nathan O’Blue Penn National’de, Havinfunyet ise Evngeline Downs’ta koştuğu yarışlardan birincilikle ayrılmayı başardı.

Öte yandan ekürinin Amerika’dan ithal ettiği bir diğer aygır olan Corinthian’ın, 26 Ağustos 2017 Cumartesi günü Amerika’nın 3 farklı hipodromunda start alan Ransom Rose, Corinthian Spire ve Classy Corinthianda isimleri temsilcileri de, başarılı aygırın kariyerine 3 birincilik daha yazdırdılar.

Son DüzenlenmeSalı, 05 Eylül 2017 12:20

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık