Menu

GOFFS Satışlarında son gün 4 Kısrak daha satın alındı Özel

23 Kasım 2017 Perşembe günü yapılan Goffs Kısrak Satışlarının ilk gününde 4 gebe kısrak satın alan Türk yetiştiriciler, ikinci ve son gün olan 24 Kasım Cuma günü 4 kısrak daha satın aldılar.

Effectual (GB) isimli ve (Exceed And Excel (AUS) - Our Faye (GB)) orijinli 5 yaşındaki kısrak Dragon Pulse’den gebe olarak Fuat Kuçani adına Ömer Halim Aydın tarafından 12.000 €’ya satın alınırken, First Lady (IRE) isimli ve (Indian Ridge x Katy Guest (IRE)) orijinli 10 yaşındaki kısrak, Camacho (GB)’dan gebe olarak Turquoise Bloodstock (Kayhan Özcan) tarafından 5.500 €’ya Teoman Demiröz adına satın alındı.

Alımlarını Çokay Stud adına gerçekleştiren genç ve başarılı atçılardan Emir Karadağ ise Ekhraaj (USA) isimli ve (El Prado (IRE) - Mostaqeleh (USA)) orijinli 9 yaşındaki kısrağı Estidhkaar (IRE)’dan gebe olarak 2.000 €’ya, Dart Queen (GER) isimli ve (King's Best (USA) - Dream Play (IRE)) orijinli 10 yaşındaki kısrağı ise Worthadd (IRE)’dan gebe olarak 1.000 €’ya ekürisine dahil etti. Türk Atçılar böylelikle 2 gün süren İrlanda Goffs Damızlık Kısrak satışlarını toplam 8 kısrak ile kapatmış oldular.

Son DüzenlenmeCumartesi, 25 Kasım 2017 01:20

1 yorum

  • Fuat Mert Kaya
    Fuat Mert Kaya Cumartesi, 25 Kasım 2017 01:47 Yorum Linki

    Emir Bey tebrik ediyorum başarılı olmanizi cani gonulden diliyorum

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık