Menu

LALE ATMAN yaptı, HALİS KARATAŞ oynadı, SONER söyledi; "YORGUNDUM"… Özel

Şarkıcı Soner'in ‘Yorgundum’ adlı klibinde ünlü jokey Halis Karataş da yer aldı. Adapazarı'ndaki çiftliğinde gerçekleştirilen çekimlerde oyunculuk yeteneğini de ortaya koyan sihirbaz, yarış pistlerde at üzerindeki maharetini, kamera karşısına geçmekten çekinmeyerek oyunculukta da göstermesini bildi. Şampiyon jokey yer aldığı klip için sosyal medya hesabından ‘Benim de yer aldığım, Soner-Yorgundum, klip bugün çıktı. Beğeneceğinizi umuyorum’ şeklinde bir mesaj attı...

Yapımcısı LALE ATMAN…

Halis Karataş’ın rol aldığı ‘Yorgundum’ isimli klibin yapımcısı da tanıdık bir isim. Merhum Özdemir Atman’ın kızı ve Halis Karataş’ın da baldızı olan Lale Atman, ünlü müzisyen Fatih Erkoç’un vokal yaptığı bu klibin yapımcılığını üstlendi. Yarış Dergisi olarak Lale Atman ve Soner’e başarılar diliyor, şampiyon jokeyi de başarılı oyunculuğundan dolayı tebrik ediyoruz.

Son DüzenlenmeCuma, 11 Mart 2016 16:50

2 yorum

  • melih
    melih Cumartesi, 12 Mart 2016 14:48 Yorum Linki

    Peki atın ismi nedir?

  • mustafa kurt
    mustafa kurt Cumartesi, 12 Mart 2016 02:34 Yorum Linki

    Kesinlikle super bi klip zaten icinde halis abiminde olusu ziyadesisyle yetti bize boyle guzel seylerle gelin emegi gecen herkese tsekkurler imparator bir klipte rol alirda biz izleme rekoru kirmazmiyiz seviyoruz abimizi hemde cook.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık