Menu

Maç bitti, sonuç HEZİMET: 24 – 6 …!

Bu akşam Zeytinburnu Uğur Tütüneker Spor Tesisleri’nde saat 18.00’de karşı karşıya gelen Jokeyler ve Yarış Yazarları Takımları arasındaki karşılaşma 24’e 6 Jokeylerin galibiyeti ile tamamlandı. Yarış yazarlarının kelimenin tam manasıyla hezimete uğradığı karşılaşmada, Jokeyler Takımı; Halis Karataş, Gökhan Yıldız, Sadık Kurt, Hacı Demir, Ümit Çiftçi, Selçuk Akbulat ve Semih Kaymaklı’dan oluşurken, Yarış Yazarları Takımı ise Ümit Sadi, Mustafa Sav, Eray Balcı, Mutlu Balyemez, Enver Arslan, Barış Düşmez, Burak Sipahiler ve Murat Şenel’den oluştu.
Selçuk Akbulat’ın 7 gol ve 7 Asistle oynadığı maçta Yarış Yazarları takımında “iyi” denebilecek tek bir oyuncu bile yoktu… Bu maçın ardından Yarış Yazarları Derneği Başkanı Çetin Mete’nin, Genel Sekreter Mehmet Ayan, Yönetim Kurulu Üyeleri Atahan Zilcioğlu ve Hakan Cantınaz’ı “acil koduyla” toplantıya çağırdığı öğrenildi. Jokeyler Takımının kaptanı Halis Karataş’ın karşı takım oyuncularından olan menajeri Mustafa Sav ve kaleci Murat Şenel’e şike yapmaları için “teşvik primi” verdiği iddialarını masaya yatıracak olan Yönetim Kurulu, aynı zamanda tarihi farka sebep olan yazarların Dernek üyeliklerinden çıkartılmasını da gündemine aldı…

 

Son DüzenlenmePazartesi, 30 Eylül 2013 19:23

5 yorum

 • Hakan Cantınaz
  Hakan Cantınaz Pazartesi, 30 Eylül 2013 22:01 Yorum Linki

  Maç 9-2 olduğunda hazır Biber Gazı stoklarıda tükenmişken sahaya girelim dedik ;)) ama sonradan Çetin Başkanımızın yüzene bakamayız diye vazgeçtik ! Rövanşta farklı planlarımız var ;))

 • kaplan
  kaplan Pazartesi, 30 Eylül 2013 21:58 Yorum Linki

  abi kalede vahdettin kaplan vardı :) (ümit çiftçi karşı takımdaydı size yardım )

 • dursun
  dursun Pazartesi, 30 Eylül 2013 21:45 Yorum Linki

  halis babanın olduğu takımı yenmek kolaymı aslan cimbomlu kralımız

 • Can
  Can Pazartesi, 30 Eylül 2013 21:03 Yorum Linki

  Hezinetin de hezimeti olmus :)) Ortega başta olmak uzere jokeylerin takımını kutluyorum.

 • beko
  beko Pazartesi, 30 Eylül 2013 20:02 Yorum Linki

  Sondaki gönderme güzel olmuş :)
  Baklava yemeyin, bu hafta + 2 kg aldığınızda yarışseverden tepki alırsınız :)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık