Menu

AGF UYGULAMASI VE DOĞURDUĞU SIKINTILAR ÜZERİNE

Sayın Yarışsever dostlar, Atahan Ağabey'in dediklerinin özellikle AGF ile ilgili olanlarına naçizane ben de kendi çapımda fikir beyan etmek isterim.

AGF uygulaması amenna EFG'den katbekat daha sağlıklı bir uygulama…

Dediği gibi anketlerde çıkan oran da bunu doğrular vaziyette ancak Sn. OTORİTE neden MBH uygulaması ile ilgili bir anket düzenlemez akıllara zarar eminim en az %99,9 oranla tekrar başlatılsın Sonucu çıkar!

Eküri olayı kaldırılsın bence daha mantıklı; ancak bu durumda da ters eküriyle bahislerden hamuduyla götüren malum eküriler de bir anda devreye girecektir. Geçmiş de bunu sıklıkla yaşadık eküri ismi vermeyi uygun bulmuyorum ancak anlayanlar anlamıştır mutlaka!

Eküri olayı kaldırılmadan AGF yüzdelerinde eküri safkanların oynanma yüzdelerine açıklık getirilmesi bence daha sağlıklı gibi, tabi bunu yine abilerimizin engin tecrübelerinbe saygı duyarak dile getirmek isterim.

Elazığ'daki boykotla ilgili olumlu, ya da olumsuz fikir beyan etmeyi kendimce uygun bulmuyorum.

Bir diğer konu da İstanbul İdman Pisti Programını diğer illerimizde de TJK'nın devreye sokmasını samimiyetle arzu eder, tüm yarışsever arkadaşlarıma, ağabeylerime saygı ve selamlarımı iletirim.

Bahtımız açık olsun.

Son DüzenlenmeCumartesi, 25 Haziran 2016 15:03

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık