Menu

Flaş Haber; Yılın İlk Aygır Transferi ÖZÇOLAK & TEKÇE ortaklığından… Özel

Bu yıl Deep Impact’in oğlu Smart Robin ile başarılı bir operasyona imza atan Serdar Özçolak & Tarık Tekçe birlikteliği, 2017 Aşım Sezonu için yılsonunda Türkiye’ye getirilmek üzere Danon Ballade isimli Deep Impact yavrusu daha satın aldı.

2008 Doğumlu olan Danon Ballade, G2 American Jockey Club ve G3 Radio Nikkei Hai Nisai Stakes galibi ve G1 Satsuki Sho Japanese 2000 Guineas (Japonya Erkek Tay Deneme) 3’üncüsü başarılı bir safkan.

Anne hattında Rahy, Singspiel, Devils Bag ve Saint Ballado gibi önemli aygırları barındıran, ayrıca Kısrak Babası pozisyonunda Tapit, Shackleford, Orb, Mr Speaker gibi önemli aygırlar bulunan Deep Impact’in ilk Grup koşu kazanan tayı Danon Ballade’nin, Serdar Özçolak ve Tarık Tekçe ortaklığına hayırlı olmasını biliyoruz. Aygır ile ilgili detaylı bilgileri daha sonra paylaşmayı sürdüreceğiz.

Son DüzenlenmePerşembe, 16 Haziran 2016 19:07

1 yorum

  • Fatih ÖZCAN
    Fatih ÖZCAN Cuma, 17 Haziran 2016 11:53 Yorum Linki

    Hayırlı Olsun.... Kısa bir süre sonra, bu aygıra şu kısrak babaları uygun diye yazılar çıktığında lütfen bütün kısrak babalarını yazmazlarsa daha güzel olacaktır.... Gerek yok bütün kısrak babalarını yazmaya... Daha öncede bunun örneklerini maalesef gördük....

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık