Menu

TATTERSALLS Temmuz Satışlarında ilk alım YAVUZ YILMAZ’dan… Özel

Avrupa’nın en büyük ve köklü satış organizasyonlarından biri olan Tattersalls’un Temmuz Ayı Satışları (JULY SALE) bugün başladı. 6-8 Temmuz tarihleri arasında Newmarket’te gerçekleşecek olan satışlarda Türk yetiştiricilerden ilk alım, satışa ekürinin menajerliğini yapan Haldun Güneş ile birlikte katılan at sahibi ve yetiştirici Mehmet Yavuz Yılmaz’dan geldi. Yılmaz, 29 lot numarası ile ringe çıkan Fatima’s Gift isimli 2010 doğumlu kısrağı 14.000 Gns’e satın aldı. Dalakhani kızı olan Fatima’s Gift, 2013 Yılı G1 Breeders’s Cup Juvenile Turf galibi Outstrip isimli aygırdan 18 Şubat gebesi… Kısrak geçen sene Helmet isimli aygırdan ilk yavrusunu doğurmuş.

Öte yandan İngiltere’de atçılık yapan at sahibi ve yetiştirici Ercan Doğan da, 70 lot numarası ile ringe çıkan Verchininia isimli 2012 doğumlu Authorized kızını Lethal Force’dan gebe olarak 15.000 Guineas’e almayı başardı.

Turquoise Bloodstock’un sahibi Kayhan Özcan da Tattersalls Satışlarına katılanlar arasında…

Sadece Türkiye'ye girebilen safkanların yer aldığı Mini Kataloğu sayfanın en altındaki PDF dosyasından indirebilir, satışları canlı olarak http://www.tattersalls.com/4DCGI/Sale/Live linkinden takip edebilirsiniz…

Tattersalls July Sale’de satışa sunulacak safkanlardan İthal Kriterlerine uygun olanların Lot numaralarını aşağıda linki bulunan haberin en altında bulabilirsiniz. (Lütfen safkanların Kriterlere uygunluğunu sizlerde kontrol ediniz)

İlgili Haber;
TATTERSALLS JULY SALE 6-8 Temmuz’da…!
http://www.yarisdergisi.com/haberler/14145-july-sale-6-8-haziran-da
Son DüzenlenmePerşembe, 07 Temmuz 2016 12:10

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık